Złącze PS Move

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

MiQaRDM

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 13, 2013
7
0
1
Hej wszystkim! ;)
Mam następujący problem: chcę kupić juz ps move oraz ps navigation, żeby już mieć do ps4. Kupuję od faceta używane, ale tylko kilka godzin. Cena jest rewelacyjna, ale jest problem. Pan nie dołącza złącz z konsolą, a ja nie wiem gdzie mogę je kupić. Znalazłam tylko kabel, ale chce bezprzewodowe movy. Więc moje pytanie - Gdzie mogę kupić takie złącza. Pan mi pisze, że działają te od padów, ale ja nie mam jeszcze konsoli, a chce aby one miały swoje, bo w ps4 nw czy kupie az 4 pady...
Pliska, pomóżcie, jeżeli możecie. :D To jest link do kabla:
Kabel USB do Pada PS3 (3638543597) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Jeżeli by nie było możliwości kupienia tego złącza o które mi chodzi, to czy ten kabel się nadaje, czy po prostu te movy do kosza się tylko nadają???
A czy taka stacja dokująca jest w miarę, czy słaba chińska podróbka???
http://allegro.pl/ladowarka-zasilacz-stacja-dokujaca-x4-ps-move-ps3-i3639156104.html
Pozdrawiam. :)

Ostatnia edycja:

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
Kabel jest OK. Służy do parowania move/pada/navi z konsolą, również do ładowania. Move samo w sobie jest bezprzewodowe i działa z każdą PS3 za pomocą łącza Bluetooth więc jedyne co potrzebujesz to właśnie ten kabelek aby naładować i sparować, potem go odłączasz i grasz.

MiQaRDM

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 13, 2013
7
0
1
@up
Dzięki wielkie ;) Jestem zielona w takie sprawy, więc dlatego te pytania... Uff, czyli mogę kupować. Dzięki wielkie, naprawdę. Skórę mi ratujesz, bo już się bałam, że do **** będą te movy XD. Ps. Macie tutaj fajne i przyjemne forum. :)