za malo miejsca na dysku a jest 2,5gb

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
witam, mam problem, ps3 slim 320 mm najnowszy
wszystko lata zawsze jak trzeba, ale teraz odpalam dirt2 i jest problem, pokazuje ze chce 1,4gb miejsca i nie uruchomi gry, w singularity tez to bylo, ale za 2gim razem odpalilo. nie wiem jak poradzic sobie z tym. dodam ze ta gra akurat odpalana jest z zewn. hdd

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
zwolnij miejsce na dysku, usuń gry w które już nie grasz, albo po prostu przenieś je z dysku konsoli na dysk zewnętrzny. Problem solved.

2,5GB to zdecydowanie za mało, zostaw sobie tak co najmniej 10GB wolnego

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
ale nie o to chodzi, zawsze mam mniej niz 10gb, chodzi o to ze gra mowi ze jest mniej niz 1,4 a jest 2,5. w tym problem. przerzuce cos, ale nie jestem pewien czy to pomoze

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
slyszalem, ale to multiman stworzyl partycje na to, wiedz dziwi mnie to przy tej jednej grze. rzecz w tym ze po to mam dysk wiekszy zeby byly gry a nie zeby byl pusty. mam usb ale z niego loadingi sa duzo dluzsze. wywale jedna, ale jesli dalej bedzie error to wina gry