Xbox 360 Slim + RGH na PS3 Slim

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

KamayPL

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 23, 2014
9
0
1
Witam, chciałbym zaproponować ofertę wymiany.
Mam do zaoferowania:
-Xbox 360 Slim (Czarny mat)
-Pad bezprzewodowy (Czarny mat)
-Zasilacz (Czarny mat)

Najchętniej w zamian przyjąłbym PS3 Slim(nie super slim) z 1 padem i zasilaczem. W podobnej kondygnacji jak moja.
Nie oferuję dysku gdyż miałem do xbox'a podpięty dysk przenośny.

Jeżeli nie będzie osoby która poszła by na wymianę, chciałbym 600pln bez możliwości negocjacji + przesyłka na koszt odbiorcy.

GG 11884196

Ostatnia edycja:

KamayPL

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 23, 2014
9
0
1
Chodziło mi że chcę wymianę za to co ja daję.
Czyli Konsola (ważne by była nie przerobiona) + Pad + Zasilacz. I tyle, nie potrzebuję dysku.

KamayPL

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 23, 2014
9
0
1
Ale ja dysk do ps3 mam, nie mam z tym problemu.

Edit.
Kolega z xboxforum (~akir) wycenił moją konsolę, Nowa kwota to 550pln bez możliwości negocjacji + przesyłka na koszt odbiorcy.

Ostatnia edycja: