xbox 360 lt 2.1, zasilacz, i kabel TV/HDTV - component -> PS3

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

ggracz

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 3, 2014
1
0
1
Witam!
Mam na wymianę konsolę Xbox 360 lt 2.1 wraz z zasilaczem i kablem tv/hdtv-component.
Jestem 2 posiadaczem tejże konsoli, miała stare chłodzenie i się przegrzewała więc zaniosłem ją do serwisu. Po przerobieniu chłodzenia wszystko było ok.
W ciągu ostatniego roku grałem na niej dosłownie kilkadziesiąt godzin więc teoretycznie nic nie powinno się w tej kwestii zmienić.
Przed sprzedażą/wymianą oddałem ją do serwisu w celu wyczyszczenia oraz nałożenia nowej pasty (sam kupiłem i zaniosłem do serwisu pastę mx-2 więc jest pewność ze nie użyto jakiegoś syfu).

Chciałbym samą konsole ps3, ajnie jeśli byłaby przerobiona ale jeśli nie to trudno,fajnie byłoby też dostać kabelek AV no ale jeśli nie - trudno.