[WSPÓLNE ZAKUPY] God Of War Collection

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Witam.

Planuję zakup cyfrowej edycji gry GOD OF WAR COLLECTION - oczywiście po pełnym przywróceniu PSS.

Proszę się wpisywać pojedynczo w postach, a ja uzupełnię listę w pierwszym poście.

1. tof
2.
3.
4.
5.

Cena: 14zł / slot

Będę kupował jeszcze kilka innych gier, ale o tym później.

Ostatnia edycja:

Drain13

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 13, 2011
4
0
1
W sumie temat założony prawie 2 tygodnie temu i jest nas dwóch... czarno to widzę :p Może ja bym skorzystał z oferty kolegi michal86ole? O ile to wciąż aktualne? A jak nie to pozostaje się w cierpliwość uzbroić i czekać :)

Qvstra

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2010
18
0
1
Ja też jestem chętny. Możemy się połączyć z jednym userem innego forum - wtedy byłoby nas 4. Więcej info tutaj post #3543.

Ewentualnie mogę kupić sam slot.

Drain13

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 13, 2011
4
0
1
Nas już tu by 3 było więc niech on dołączy tutaj może (nas jest więcej). Tak to by nam 1 brakowało. A na ostatniego slota na pewno się ktoś znajdzie :p

Qvstra

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2010
18
0
1
Mam rozumieć, że dołączasz do naszej ekipy? :)

Nie mogę edytować poprzedniego posta -.-

Składka na God of War Collection. 14zl/os
1. Qvstra (bk)
2. Andrew21 (bk)
3. tof (jest karta)
4. Drain13 (jest karta)
5. !zaba1241 (bk)

Czyli co - mamy komplet? Wyślijcie dane do przelewu na pw.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

zaba1241

Psmaniak
Użytkownik
Luty 23, 2011
26
0
1
Tak, dołączam do grona, mam kartę płatniczą internetową więc zakupy na ps store nie są żadnym problemem dla mnie.

Ale nie ma problemu, mogę osobie organizującej przelać w każdej minucie pieniążki, wystarczą dane na PW.

PS: przy próbie z edytowania posta nie mogłem zatwierdzić, więc wybaczcie za double post.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Ją już mam grę , wystarczy rozdzielić sloty. Pisze z komórki a w domu bede dopiero wieczorem i wtedy wam wszystkim prześle dane do przwlewu. Niech nikt nie kupuje gry bo ja juz ją mam zakupiona!

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Przelewy od wszystkich dotarły.

Wiadomość z danymi do logowania rozesłana do zainteresowanych.

Temat zakupu GOW Collection zakończony.

Pozdrawiam i zachęcam do dalszych wspólnych zakupów. :)