[WSPÓLNE ZAKUPY] Assassins Creed: Brotherhood

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Jak w temacie, po południu zobaczymy czy jest PL i gdzie kupujemy. Chętni:

1. michal86ole
2. tof
3. Jechu (??)
4.
5.

Jeśli będziemy kupować w EU PSS to składka po ok 34 zł, a jeśli w US PSS po 28 zł.

Zapisywać się!!

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Na pl psn nawet nie widziałem tego asasyna, może za długo na słońcu byłem :p Ja na razie nie kupuję, gdyż jestem 2 części w plecy i jakoś mnie nie ciągnie do kolejnej póki chociaż AC2 nie przejdę :)

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
A ja jestem leń i mi się nie chce :p Coś tanio ten kod, trzeba poczekać na 1. koment za niego i wziąć :D Może akurat skład się zapełni.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Teraz dopiero zauważyłem że koleś z tej aukcji jest z Sosnowca, w razie czego nie będę miał daleko aby podjechać i mu mordę obić gdyby jakiegoś wała wywalił :D

PS. Ma już pozytywa za jedną (z dwóch) sprzedaną zdrapkę.