[WSPÓLNE ZAKUPY] Assasin's Creed 2

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kamilziom56

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 11, 2011
21
0
1
Chetnie ale nie umiem znalesc na allegro chyba ze nie umiem szukac ;D

EDIT: Dziwnym trafem akurat znalazlem po napisaniu tego postu ;D

kamilziom56

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 11, 2011
21
0
1
No wplace ci 20 zł czy tam 25 zl bo juz sam nie wiem na konto bankowe tylko nadal nie wiem jaka ja mam ochrone ze jak ja ci np. wplace a ty mi nie dasz potem slotu to co bedzie ?

mulerek

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 12, 2011
9
0
1
Spokojnie, nie jestem oszustem. Zalezy mi na grze za 20 zl. Jezeli masz watpliwosci, to zakup zdrapke, a ja Ci wplace 20 zl za slot. Bedziesz mial pewnosc, ze Cie nie oszukam :)

Ostatnia edycja:

kamilziom56

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 11, 2011
21
0
1
No to ja moge kupic ale to mam podac wam numer konta bankowego ? I jak juz to po 25 zł sie zlozmy , niech tylko michal86ole i przemo sie odezwa

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Jak czytam wasze rozkminy to sam się chyba wstrzymam, aż kolega tof wróci z zagranicy i to wszystko ogranie, tydzień mnie nie zbawi, a będę spokojny że wszystko zostanie doprowadzone od początku do końca tak jak należy.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
A jaką byś chciał ochronę? Zasada ograniczonego zaufania, przecież na forum nie zostawiasz danych do autoryzacji jak na allegro, że w razie jakiegoś wałka można sprawdzić gdzie mieszkasz i w jakim banku masz konto.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
To po co tutaj szukasz gier? Wejdź na gametrade.pl załóż odpowiedni temat, albo podepnij się pod istniejący i tam masz pewność że nikt Cie oszuka bo większość kont jest zweryfikowanych i masz opinie o użytkownikach podobnie jak na allegro, że w razie jakiegoś wałka możesz walić do administracji na skargę. Tutaj na forum czytając kilka/kilkanaście tematów dotyczących wspólnych zakupów nie napotkałem jeszcze problemu aby ktoś kogoś oszukał w sprawie konta i ja z takiego założenia wychodzę, że też nie zostanę oszukany...

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Wszystkich zainteresowanych zakupem Assasin's Creed 2 informuję, że obecnie przebywam za granicą (we włoszech) i wracam w niedzielę 20 marca. Wtedy będę mógł zakupić grę i podzielić sloty tak jak to robiłem do tej pory.

Za utrudnienia czasowe z góry przepraszam i pozdrawiam.

PS: proszę o wypisanie poniżej listy chętnych bo nie mam możliwości dokładnego przeanalizowania wszystkich wpisów.

Ostatnia edycja:

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
1.Przemo033
2.kamilziom56
3.mulerek
4.michal86ole
5.tof
Dzięki za przygotowanie listy. W niedzielę, gdy już tylko zasiądę do konsoli to zakupię grę.

Jeśli ktoś chce otrzymać slot od razu w niedzielę to musiałbym dostać przelewy już jutro - bo wtedy będę dysponował odpowiednią kwotą do zakupu gry.

Jeśli komuś nie zależy to otrzyma dane do konta dopiero po tym jak na moim koncie zaksięgują się wszystkie przelewy.

Dane do przelewu przesyłam teraz wszystkim.