Wgrywanie save'ow

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Paviano

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 10, 2010
35
0
6
Witam,

Da się wgrywać sejwy z neta lub skądś? Nie żebym chciał ściągać zapisy 100%, ale po prostu jestem ciekawy, czy się tak da :)

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
Da się jesli twoje konto nazywa się player 1 :) zasada jest prosta niektóre działają na multikontach inne działają wyłącznie ze zgodna nazwa gracza więc w normalnych warunkach nie wgrasz save czyjejs osoby

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Da radę, pamiętam jak braciak do mnie z memorką wpadł i save do MGS przyniósł na jakieś stroje :D Ale skąd to ściągać to nie wiem, poszukaj jakiegoś źródła.

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Tu nie chodzi o PS3, a o PSX czyli PS 1/One. Jak już ściągniesz te save, będzie problem jak to wgrać na memorkę :D

PABLO12011987

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 13, 2010
8
0
1
najprosciej ps2 plus freemcboot plus menadzer plików plus pen... czyli robimy tak wkladamy memorke ps2 i psx-a i pena uruchamiamy menadzera (uLaunchELF ) otwieramy folder mass (nie wszystkie peny działaja!!!) bodajze pod r1 jest meny wybieramy cut lub copy kopiujemy interesujace nas save-y i wychodzimy do folderu mc1 (2 slot karty pamieci czyli tam gdzie jest karta od psxa) i wciskamy paste.... nie raz do dem na psxa byly save-y i mozna bylo je kopiowac na karte ale to inna sprawa...