W które z wymienionych bijatyk da się grać jeszcze przez internet?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kujek0

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 28, 2014
3
0
1
Witam,
Szukam bijatyki do grania online i wytypowałem sobie listę tytułów, z których chciałbym wybrać 1 grę. Mam jednak problem, nie wiem w które z tych gier ktoś jeszcze w ogóle gra, czy serwery nie zostały zamknięte etc. Dlatego też proszę o pomoc, powiedzcie proszę w które gry z tej listy da radę jeszcze spokojnie pograć on-line (bez czekania godziny na walkę)
Oto lista:
- Fight Night Champion
- UFC: Undisputed 3
- Blazblue
- Ultra Street Fighter 4
- Street Fighter x Tekken
- Tekken Tag Tournament 2
- Dead or Alive 5
- Persona 4 Arena

Z góry dzięki za pomoc :)

kujek0

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 28, 2014
3
0
1
Dzięki za pomoc :) Powiedz mi jeszcze proszę czy jeżeli nigdy nie grałem w Tekkena to czy będę w stanie ogarnąć rozgrywkę z innymi graczami, czytałem że jest całkiem sporo wymiataczy w tej chwili.

warez007

Użytkownik
Użytkownik
Październik 13, 2014
1
0
1
"Dzięki za pomoc Powiedz mi jeszcze proszę czy jeżeli nigdy nie grałem w Tekkena to czy będę w stanie ogarnąć rozgrywkę z innymi graczami, czytałem że jest całkiem sporo wymiataczy w tej chwili."

Ja jestem jednym z niech w TTT2 i tam trzeba myśleć a nie walić na pałę gram w turniejach offline