Uwaga na oszustów!!

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Uważajcie przy zakupach z obcymi na GT lub innych forach oferujących wspólne zakupy w PSS!!! Pojawił się sposób, że można grę kupować na 4 osoby. Jedna osoba kupuję grę, 2 osoby pobierają, a później ten co zakładał konto przez stronę www deaktywuje konto i sprzedaje dane dwóm kolejnym osobom. Jak się okazało błąd polega na tym, że dwie pierwsze osoby, które mają teoretycznie zdeatywowane konta mogą dalej w tą grę grać! Później jak wiadomo tego konta nie można odsprzedać bo nie jest aktywne. Sposób nie działa na gry w których pobieramy wersje trial, a dokupujemy sam klucz. Także uważajcie przy świątecznych zakupach, aby nie popłynąć z kasą.

Ostatnia edycja:

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Skoro już piszesz takie ( Naturalne) ostrzeżenie pomysl i zbuduj grupę tzw zaufanych użytkowników dzięki czemu zbuduje sie baze uczciwych członków forum

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
36
gamerhelper.net
Ja tam mam sposób, aby nie zostać wyruchanym na slocie, ale piszę to do tych, którzy o tym nie wiedzą, a patrząc teraz na GT to non stop jakieś grupy powstają aby kupić gry ze świątecznych okazji. Przy okazji znajdą się i tacy co chcą to wykorzystać na swoją korzyść. Jak mam coś zamiar kupić, to na 99% zakładam temat na forum i czekam na chętnych. Sporo slotów już kupiłem z użytkownikami tego forum i wiem, że ani ja ani oni nie zostali i nie zostaną oszukani...