Uncharted 2 - poziom miażdżący

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
Cześć, pytanie.... czy jeśli przejdę grę na tym poziomie to dostane trofea za niże poziomy trudności (łatwy,średni,trudny)? A i jeszcze jedno... jak włączam grę to każe mi pobrać aktualizacje która składa się z 9 partów. Pierwszy part ważył 20MB a jak zobaczyłem ile drugi to się przestraszyłem ile może ważyć ten ostatni... O co chodzi, tak ma być ? Pzdr

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Żeby ten poziom odblokować musisz grę przejść najpierw na hard i dopiero odblokujesz Crushing, ale trofea za easy i normal wpadną. W U3 wystarczy przejść grę na easy i crushing odblokujesz.

GumiiS

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 10, 2011
90
0
6
1. Najpierw musisz przejść grę.
2. Następnie rozpocznij grę na innym poziomie trudności (hard,crushing).
3. Po rozpoczęciu danej misji zapisz grę, wróć do Menu Głównego, wejdź w opcje i zmień poziom trudności na taki, na którym wcześniej przeszedłeś grę (w moim przypadku bardzo łatwy)
4. Wejdź w Bonus -> Ułatwienia i kup te które chcesz (polecam nieskończona amunicja i zabijanie wroga jednym strzałem), następnie je włącz.
5. Zmień poziom trudności ponownie na ten na którym rozpocząłeś nową grę.
6. Powróć do menu głównego i wybierz "Dalej".

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
35
gamerhelper.net
Łatki się ściągają, jedna pewnie do singla , a druga do on-line, wielkość nie ma znaczenia w kolejności jakiej ściągasz, np na początku możesz mieć patch 200mb a później 2 mb.