Uncharted 2: Among Thieves [Exclusive]

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jak oceniasz gre w skali od 1-6 ?

• Po prostu genialna ! Nic dodać nic ująć .

Votes: 16 84,2%
  • Bardzo dobra , z przyjemnością zasiadam do gry .

Votes: 2 10,5%
  • Dobra aczkolwiek bez fajerwerkĂłw ...

Votes: 1 5,3%
  • Przeciętna, nie zrobiła na mnie wraĹźenia.

Votes: 0 0,0%
  • Słaba , spodziewałem się czegoś lepszego.

• Kompletne dno, szkoda zachodu ...

• Total voters
    19

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Uncharted 2

Nazwa Uncharted 2
Data Premiery (Świat 13 października 2009 / Polska 14 października 2009)
Wersja Językowa Polska ( Dubbing)
Gatunek Przygodowa / Gra akcji
Tryb (Single/Multi)
Wyamagania Wiekowe PEGI 16
Nośnik 1 BD
Wydawca Świat Sony computer entertainment / Sony computer entertainment Polska

Druga część przygód Nathana Drake'a, który może stawać w jednym szeregu z Indianą Jonesem i Larą Croft. Tym razem bohater ten podąża szlakiem słynnego Marco Polo.
Uncharted 2: Among Thieves to kolejna odsłona świetnie ocenianej produkcji z 2007 roku, opowiadającej o przygodach Nathana Drake’a, podróżnika i poszukiwacza skarbów. Za obie gry odpowiada firma Naughty Dog, która stworzyła kilka dobrze znanych marek i ciekawych postaci (Crash Bandicoot, Jak & Daxter: The Precursor Legacy).

[video=youtube;69EBDlnDw2k]http://www.youtube.com/watch?v=69EBDlnDw2k[/video]

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
33
Zawsze smiałem sie z tej gry jednak kiedy w nią zagrałem nie było mi do śmiechu Tytuł który po prostu trzeba mieć PL Dubbing zabija na +

tarcho

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2011
21
0
1
Godna polecenia

Dobry tytuł

Ostatnio edytowane przez moderatora: