Ulubione gry

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
29
GT1 GT2 Final fantasy 4 5 6 7 8 9 Vagrant story Tekken 1.2.3 Metal gear solid KILLZONE Fear effect Parasite eve 1-2 Socom Dragon ball budokai tenkaichi ( jak na psx przegeli z grywalnoscia ) GTA Tomb raidery BLACK

malina1012

Girl
Użytkownik
Wrzesień 8, 2010
145
0
16
30
To może ja- z konsol ktore miałam, i gier w które grałam (ulubione):

PSX

Resident Evil
Medievil
Metal Gear Solid
Final Fantasy VII

Dreamcast

Sonic Adventure
Sonic Adventure 2
Shadow Man

Game boy classic/ Game boy colour

Super Mario Tenis
Wario Land 3
Pokemon Red, yellow,

Game Cube

Metroid Prime
The Legend of Zelda: Twilight Princess (obecnie mam na wii)
The Legend of Zelda: The Wind Waker
Resident Evil 4 (obecnie rmam na ps2 i na wii)

Xbox

Fable
The Elder Scrols 3: Morowind (chyba tak się to pisze)
TimeSplitters 2
Halo 1, 2

PS2

Schadow of the Colossus
ICO
Okami
Call of Duty 3
Devil May Cry 1, 3

Obecną generacje zostawiam na razie w spokoju, zobaczę czym jeszcze mnie zaskoczy;)

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 18, 2010
35
0
6
pamiętam, że grałem w jakąś cześć "star wars" i bardzo mi się podobało, driver 2, crash bandicoot 2 i 3, colin mcrae nie pamiętam która część, więcej to już nie pamiętam