TV pod PS4

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

19luki20

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 18, 2014
3
0
1
Witam mam zamiar w niedalekiej przyszłosci kupic PS4 i jakis w miare dobry TV do wydania mam ok 2000zł (nie wiecej) i tutaj pojawia sie mój problem jaki TV bedzie dobry. Czytałem troche na innych stronkach i ktos gdzies polecił ten model Telewizor Samsung 40 LED UE40H6400 FULL HD (4587629804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Mógłby sie ktos wypowiedziec co sadzi o tym modelu ewentualnie podac jakis inny??
Pozdrawiam i z góry dzieki za odp..

Ufo10

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 1, 2014
5
0
1
Pewnie zakup już dokonany, ale powiem coś od siebie. Najpierw zdecyduj do czego ma być ten telewizor? Do oglądania, czy do skajpów. Ja osobiście nie potrzebuje w telewizorze kamery,wi-fi, skype, jedynie 2 wejścia HDMI i usb, bo internet mam w ps4,a telewizor służy mi do telewizji, a nie do internetu. Z takimi wymaganiami można 42 calowy telewizor za 1500 złoty kupić, a 48 cali za 2100, oczywiście full hd. Jeśli chcesz drugi "komputer", to bierz ten co ci polecili.

FelipePS3

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2012
49
0
6
Polecam telewizor z ambilight z gamy modeli Philipsa. Posiadam model 47PFS7509 i granie z efektami ambilight to czysta przyjemność nawet w starsze tytuły które juz się grało :)

Ostatnia edycja:

faceq

Użytkownik
Użytkownik
Październik 1, 2017
1
0
1
Ważne żeby telewizor był odpowiednio duży :) Jak już kupować sprzęt pod konsolę, to moim zdaniem to jest jeden z najważniejszych czynników. W średnio dużym pokoju telewizor około pięćdziesięcio calowy powinien raczej w zupełności wystarczy. Zobaczcie sobie na przykład tutaj www.parkfm.com.pl/telewizor-49-cali/ Moim zdaniem z tego zestawinia bez żadnego problemu da się wybrać coś fajnego i sprawdzonego :) Warto też poszperać po różnego rodzjau innych rankingach w Internecie.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

FelipePS3

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2012
49
0
6
Ważne żeby telewizor był odpowiednio duży :) Jak już kupować sprzęt pod konsolę, to moim zdaniem to jest jeden z najważniejszych czynników. W średnio dużym pokoju telewizor około pięćdziesięcio calowy powinien raczej w zupełności wystarczy. Zobaczcie sobie na przykład tutaj www.parkfm.com.pl/telewizor-49-cali/ Moim zdaniem z tego zestawinia bez żadnego problemu da się wybrać coś fajnego i sprawdzonego :) Warto też poszperać po różnego rodzjau innych rankingach w Internecie.
Dokładnie. Sam nabyłem kolejny tv, tym razem już OLED 4K 55" i szczere mogę napisać, że taki Tomb Raider w 4K z odległości około 1.20m lepiej wygląda niż na Full HD. Polecam zmianę tv na lepszy czyt. większy dobrej klasy ;)