TV 46-48 cali za ok. 2500

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

emek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 6, 2014
1
0
1
Planuje zakup TV o wielkości 46-48. Nie jestem na bieżąco z rynkiem TV, więc nawet nie wiem na co zwracać uwagę...

- TV będę głównie wykorzystywał do PS4 i filmów (dlatego konieczne jest wejście USB)
- 3D jest mi niepotrzebne
- Mogę przeznaczyć ~2500 zł

Po rozejrzeniu się w necie zauważyłem, że mocno polecane są (w odpowiadającej mi cenie):
- Samsung UE48H5500 (jest duża różnica z UE48H6400? Bo cena zbliżona)
- Sony KDL-48W605
- Panasonic TX-48AS640

Który model warto wybrać? A może jakiś całkiem inny?

mokry

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 9, 2014
2
0
1
Z tych co tutaj podałeś wybrałbym Samsunga UE48H6400. Dlaczego? Wg specyfikacji którą znalazłem ma on najlepszą technologię odświeżania ( 400 Hz ). Różnica między 200Hz ( tak jak w Sony) a 400Hz ( UE48H6400 ) jest zauważalna. W dodatku ma on technologie 3D ( wiem, że Ci nie potrzebne, ale może w przyszłości się przyda). Jednak cena tego Samsunga wychodzi ponad 2500zł ( w RTVeuroAGD 2790zł). Jeśli jednak chcesz zachować budżet to proponuję Ci tego Sony. W tym przypadku to Sony (200Hz) wygrywa z pozostałym Samsungiem i Panasonickiem ( mają po 100Hz). Niektórzy mówią, że to nie wielka różnica, ale jednak jest. :)

Krzysiek

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 22, 2014
1
0
1
Z tych co tutaj podałeś wybrałbym Samsunga UE48H6400. Dlaczego? Wg specyfikacji którą znalazłem ma on najlepszą technologię odświeżania ( 400 Hz ). Różnica między 200Hz ( tak jak w Sony) a 400Hz ( UE48H6400 ) jest zauważalna. W dodatku ma on technologie 3D ( wiem, że Ci nie potrzebne, ale może w przyszłości się przyda). Jednak cena tego Samsunga wychodzi ponad 2500zł ( w RTVeuroAGD 2790zł). Jeśli jednak chcesz zachować budżet to proponuję Ci tego Sony. W tym przypadku to Sony (200Hz) wygrywa z pozostałym Samsungiem i Panasonickiem ( mają po 100Hz). Niektórzy mówią, że to nie wielka różnica, ale jednak jest. :)
Pewnie, że jest różnica. Kupiłem tego Samsunga UE48H6400 w zeszłym miesiącu przez internet na electro.pl za nie całe 2500zł i muszę przyznać, że było warto go kupić bo jakość obrazu jest znakomita.