[Tutorial] Jak uruchomić GRAN TURISMO 5

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
hm, będąc na 3.41 z podmienionym ebootem to ci po zainstalowaniu patchy gra się nie odpali..

ja bym ci radził przesiadkę na CFW 3.55, oraz poinstalowanie patchy - poprawiają dość dużo błędów, i co najwazniejsze, nie zawiesza się GT5
w końcu teraz 3.41 z jailbreakiem to już trochę przestarzała metoda

lgsmario

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 13, 2011
28
0
1
a ja mam taki problem pozyczyłem od kumpla gre ale musze ją oddać i chcaiłbym ja skopiowac na internala ale nie da się za nic przy kopiowaniu przez menadżer zacina się i lipa przy ftp błąd więc już nie wiem jak to skopiować

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
a ja mam taki problem pozyczyłem od kumpla gre ale musze ją oddać i chcaiłbym ja skopiowac na internala ale nie da się za nic przy kopiowaniu przez menadżer zacina się i lipa przy ftp błąd więc już nie wiem jak to skopiować
przez jakiego managera kopujesz?
jak ci np nie działa przez multimana, to spróbuj przez rogero, gaia albo iris

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Witam, do jakiej lokalizacji trzeba przekopiować grę GAMES, GAMEZ ?, i dlaczego po przekopiowaniu na konsole plik vol. ma tylko 3,5 gb ?
a miałeś ten plik podzielony programem? bo on zajmuje ponad 4GB (Bodajże 12GB o ile dobrze pamiętam) i na dysk FAT32 go nie zgrasz.
http://psforum.pl/artykuly-f25/multiman-faq-1132.html tu masz jak skopiować grę za pomocą dysku z formatem plików FAT32

GAMES czy GAMEZ? ale gdzie? na konsoli? czy na dysku zewnętrznym?

multiman czyta gra z następująycch folderów:
# Main search folders:
hdd_home=/dev_hdd0/GAMES
usb_home=/GAMES

# Secondary search folders:
hdd_home2=/dev_hdd0/GAMEZ
hdd_home3=/dev_hdd0/game/OMAN46756/GAMEZ
hdd_home4=/dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ
hdd_home5=/dev_hdd0/BDRIPS
usb_home2=/GAMEZ

adrianszef

Użytkownik
Użytkownik
Październik 24, 2011
3
0
1
Witam, jestem nowy, mam wlasnie problem z ta gra, juz robie wg roznych instrukcji i nie dziala, pomoze ktos ??

U mnie caly czas blad 80010009

Uzywam CFW 3.55 KMEW i najnowszy multi man. Prosze o pomoc jak uruchomic ta gre, mam wersje UE BCES00569 ATAX

adrianszef

Użytkownik
Użytkownik
Październik 24, 2011
3
0
1
ja zmienilem eboota na oryginalnego teraz gra laduje sie na poczatku do loga sony prezentuje i potem black screen i tylko mozna zakonczyc guzikiem ps.

Jak w najnowszym Multimanie wlaczyc gre w patch mode bo nie widze takiej opcji, jak biore sel + x to black screen ;/

Tytus

Użytkownik
Użytkownik
Październik 21, 2011
3
0
1
Siemka

Troszke przez pomylke zaktualizowalem gre GT5 tak jak to sobie zyczyla konsola. Mam CFW 3.55.
Teraz nie moge odpalic gry - pry probie mam komunikat:
Wersja Twojego oprogramowania to 3,55 Aby uruchomic nalezy zaktualizowac do 3,7 lub nowszej
Czy chcesz zaktualizowac???

Usunalem gre z /GAMEZ
usunalem folder game/xxxxxxxx
zainstalowalem na nowo
i kupa dalej to samo
mam MM 2,.03.00

kala40

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 18, 2011
2
0
1
Skopiowałem z oryginału, według podanej instrukcji, podmieniłem eboota, i podczas ładowania sie zwiesza. Dodam że korzystam z JB.
Pomocy,

pawbarca

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 28, 2011
1
0
1
prosze o wypowiedz kogos kto zna sie na rzeczy:) jak zmienic payload na hermes v4b i jak uruchomi patch mode w multimania 2.09? robie wszystko jak nalezy ale GT5 nie chce sie uruchomic ciagle balck screnn i zwiecha konsoli, prosze o pomoc

klejdus

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 9, 2011
2
0
1
Witam po długich bojach wreszcie uruchomiłem gt5. może moje podpowiedzi okażą się do was pomocne (mam taka nadzieje), a wiec wersja gry BCES00569 postępowałem tak jak radzono na forach z miernym wynikiem przy probie uruchomienia Black screen, po podmianie eboota błąd 80010019, po podmianie param.sfo komunikat "gra uszkodzona". w moim przypadku błąd polegał na używaniu multimana po zainstalowaniu najnowszej gaia manager zgraniu przez ftp (z oryginalnym ebootem i param.sfo) w trybie mem patch gra DZIAŁA bez problemu oczywiście z dowolna płyta w napędzie.

do pawbarca patch mode w mm uruchamiasz przyciskiem R1