[Tutorial] Jak uruchomić GRAN TURISMO 5

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Panowie, ani userom ani modom nie przystoją takie dyskusje i do tego NIE NA TEMAT.

Kolega pushasty jest MODEM, bo ADMIN tak postanowił - a ADMIN ma zawsze rację. Pan pushasty widocznie zasłużył się już wcześniej na innych forach i ma doświadczenie - nie sądze aby kogokolwiek z "pierwszej łapanki" powołali.

...jak takie cwaniaki jak Ty na kupę mówili papu...
A to swoją drogą to chyba też na moda nie przystoi... ale to tylko moje zdanie.

Pokój z Wami drodzy forumowicze i dajcie sobie na luz.. wszyscy dążymy do tego samego.

pushaty

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
292
1
16
sredniowiecze.zdrowo.info.pl
Panowie, ani userom ani modom nie przystoją takie dyskusje i do tego NIE NA TEMAT.

Kolega pushasty jest MODEM, bo ADMIN tak postanowił - a ADMIN ma zawsze rację. Pan pushasty widocznie zasłużył się już wcześniej na innych forach i ma doświadczenie - nie sądze aby kogokolwiek z "pierwszej łapanki" powołali.

...jak takie cwaniaki jak Ty na kupę mówili papu...
A to swoją drogą to chyba też na moda nie przystoi... ale to tylko moje zdanie.

Pokój z Wami drodzy forumowicze i dajcie sobie na luz.. wszyscy dążymy do tego samego.
Owszem. Za swoje karygodne zachowanie sam sobie wlepiam właśnie warn'a. Przyznaję, że mnie poniosło i proszę o wybaczenie. Cierpliwość jest cnotą...

Ostatnia edycja:

damek25

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 29, 2010
26
0
1
Rzeczywiście nie zauważyłem, że jest napisane, że tekst pochodzi z zagranicznego forum... ja głupia nimfomanka... zwracam honor i sam sobie lepe w czoło. Ale pushaty nie spinaj się tak, bo jeszcze będziesz musiał sobie mandaty wlepiać.

drewski

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
11
0
1
u mnie dziwna sprawa, widzę*intro Sony prezentuje, reklama i ciemny ekran... czego to moze być przyczyna, wgrywam to do GAMEZ na wewn. w/g 1szego postu

Ostatnio edytowane przez moderatora:

pushaty

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
292
1
16
u mnie dziwna sprawa, widzę*intro Sony prezentuje, reklama i ciemny ekran... czego to moze być przyczyna, wgrywam to do GAMEZ na wewn. w/g 1szego postu
Przeczytaj na spokojnie cały tut. Upewnij się, że uruchamiasz grę w managerze w trybie "Patch". Jeżeli tak, a pomimo tego masz black screen, usuń dane gry i ewentualne save'y i spróbuj odpalić GT5 ponownie.

Ostatnia edycja:

drewski

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 5, 2011
11
0
1
Przeczytaj na spokojnie cały tut. Upewnij się, że uruchamiasz grę w managerze w trybie "Patch". Jeżeli tak, a pomimo tego masz black screen, usuń dane gry i ewentualne save'y i spróbuj odpalić GT5 ponownie.
coś jest nie tak bo nie chce mi przegrać całego pliku GT.VOL i to chyba o to chodzi... FileZilla przegrywa ale zawsze później na dysku widzę 3500000000 zamiast 12000000000... i pewnie dlatego nie chciało ruszyć... najgorsze jest to że przegrywam 3ci raz i to samo... chyba muszę zrobić format konsoli...

pushaty

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
292
1
16
coś jest nie tak bo nie chce mi przegrać całego pliku GT.VOL i to chyba o to chodzi... FileZilla przegrywa ale zawsze później na dysku widzę 3500000000 zamiast 12000000000... i pewnie dlatego nie chciało ruszyć... najgorsze jest to że przegrywam 3ci raz i to samo... chyba muszę zrobić format konsoli...
A masz wystarczającą ilość miejsca na dysku ?

Ostatnia edycja:

replacer

Użytkownik
Użytkownik
Październik 13, 2010
50
1
6
Miałem to samo jak próbowałem przez ftp filezillą wrzucić GT.VOL, dokładnie identyczna sytuacja. W końcu się wnerwiłem i skopiowałem przez usb z podziałem i późniejszym scalaniem na konsoli, tyle że nie przez Multimana tylko ComgenieAwesomeFileSplitter/Manager. Gra działa bez żadnych niespodzianek dość gruntownie stestowana bo już dobre kilkadziesiąt godzin tłukę.

EpicElion

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 14, 2011
55
0
6
Kmeaw 3.55 + multiman 1.13.02 z Patch Mode uruchamiam z dysku, za 1 razem pograłem chwile w szybki wyścig wszystko niby ok, następnie w karierze kupiłem używaną CELICE stara i podczas 1 wyścigu nie widać samochodu nie mogę ruszyć :p teraz instaluje patch 1.05 i zobaczymy, gre najpierw potraktowałem PS3Splitter i wgrałem przez multimana ( pendrive 16gb ).

papolak

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 26, 2011
4
0
1
Witam
Mam problem

Zrobiłem wszystko wg tego tutoriala
Gdy włączam grę przez gaja managera to wraca do xmb :(
Jestem zielony w tych sprawach
Proszę o pomoc

dlamisia

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2011
5
0
1
Mam CFW Kmeaw i wywala mi błąd 8001009. Korzystam z multimana i uruchamiam w trybie patch. Robiłem podobnie jak w poradniku, czyli wyłączam konsole z prądu, później uruchamiam dowolną grę, wyłączam ponownie, uruchamiam i próbuje odpalić GT5, lecz błąd jest nadal.

pushaty

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 10, 2011
292
1
16
Wszedłem w ten tutorial ale tam pisze o "wrzucaniu gier" i o "odpalaniu z dysku zew."
A ja skopiowałem z oryginalnej płyty.
Proszę o pomoc
Przeczytaj uważnie cały tutorial, szczególnie ten o uruchamianiu gier z dysku zewnętrznego. Następnym razem będzie warn + 1 pkt.

Mam CFW Kmeaw i wywala mi błąd 8001009. Korzystam z multimana i uruchamiam w trybie patch. Robiłem podobnie jak w poradniku, czyli wyłączam konsole z prądu, później uruchamiam dowolną grę, wyłączam ponownie, uruchamiam i próbuje odpalić GT5, lecz błąd jest nadal.
Po pierwsze

uruchamiam dowolną grę
pamiętaj, że musi to być ORYGINALNA gra + konsola uruchomiona bez Jailbreak'a.

Po drugie, powodów może być kilka:
1) Pamiętaj, że uruchamiając GT5 w napędzie musi być oryginalna gra
2) Pamiętaj o zmodyfikowanym EBOOT.bin dla OFW (jeżeli używasz 3.41 + Jailbreak) lub oryginalnym dla CFW (Kmeaw, Waninkowo etc.)
3) Tzw. "bad rip", czyli lewa wersja, która została źle "z-ripowana"

Ostatnia edycja: