[Sprzedam] Konto PlaystationStore (PSN) z grami na PS4/PS3

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

asti0n

New member
Użytkownik
Luty 17, 2020
1
0
1
Witam, wszystkich ;)

[3]: Mam na sprzedaż konto do PSN czyt. PlaystationStore, na którym znajdują się gry na platformę PS4/PS3 oraz PSP Vita.
Jest w moim posiadaniu od 2017 roku i zostało utworzone przeze mnie. Czyli jestem pierwszym właścicielem konta :sneaky:
Sprzedawane gry nie są w postacie gier pudełkowych, które możemy kupić w sklepach.
Gry sprzedawane są wraz z danymi do konta PSN (PlaystationStore), na którym znajdują się wszystkie gry (wymienione poniżej).
Po zalogowaniu się na konto PSN dziela nas krok od grania w naszą ulubioną grę.
Wystarczy wejść w interesującą nas grę, pobrać ją a następnie czerpać przyjemność z grania w nasz ulubiony tutuł!

[2]: Lista zakupionych gier (jest ich, aż 23 szt) , które znajdują się ww. na koncie:

* Jak 3 TM (Cena PSN: 63,00zł, platforma: PS4)
* Wiedźmin 3: Dziki Gon (Cena PSN: 129,00zł, platforma: PS4)
* Grand Theft Auto V (Cena PSN: 99zł, platforma: PS3)
* Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (Cena PSN: 249zł, platforma: PS4)
* Mortal Kombat (Cena PSN: 59zł, platforma: PS3)
* Call of Duty®: Black Ops (Cena PSN: 59zł, platforma: PS3/4)
* Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (Cena PSN: 21zł, platforma: PS3)
* Wolfenstein® II: The New Colossus (Cena PSN: 169zł, platforma: PS4)
* Red Dead Redemption 2 (Cena PSN: 289zł, platforma: PS4)
* FIFA 16 (Cena PSN: 124zł, platforma: PS4)
* The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (Cena PSN: 249zł, platforma: PS4)
* Crash Bandicoot (Cena PSN: 21zł, platforma: PS4)
* Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition (Cena PSN: 149zł, platforma: PS4)
* Tekken 6 (Cena PSN: 42zł, platforma: PSP/PS Vita)
* Tekken 7 (Cena PSN: 209zł, platforma: PS4)
* inFAMOUS Second Son™ (Cena PSN: 79zł, platforma: PS4)
* METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN (Cena PSN: 129zł, platforma: PS4)
* Resident Evil 7: Biohazard (Cena PSN: 79zł, platforma: PS4)
* Call of Duty®: Black Ops III (Cena PSN: 239zł, platforma: PS4)
* Mortal Kombat X (Cena PSN: 79zł, platforma: PS4)
* LEGO® MARVEL Super Heroes: Świat w opałach (Cena PSN: 80zł, platforma: PS3/PS Vita)
* Crash Bandicoot: Warped (Cena PSN: 20zł, platforma: PS4)
* LEGO® Marvel Super Heroes 2 (Cena PSN: 249zł, platforma: PS4)

Łączna wartość konta wynosi: 2500-2450 zł.
Chciałbym uzyskać: OFFERTY (na pewno kwota z trzema zerami na końcu)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem wyżej wymienionego konta to zapraszam do kontaktu poprzez:

* Wiadomość prywatna na forum,
* Pod nr. gg: 336 284 07
* E-mail: [email protected]
* lub pod nr. tel: (podam w wiad. prywatnej osobie zainteresowanej kupnem konta)

Ponieważ jest to moje prywatne konto, które użytkowałem przez te wszystkie lata tak więc jest to chyba oczywistę, że pochodzi ono z legalnego źródła.
Niestety jestem zmuszony sprzedać konto, ponieważ musiałem pożegnać się z moim ps4 z powodu awarii po której mój ps nadaje się na śmietnik :/