Split/Second & Spare Parts - 2 gry za 30zl

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Szukam chętnych do zakupu tych 2óch gier, cena 30zł.
Gry maja opcję gry na splicie we 2 osoby na jednej konsoli, a zakupione będą na US PS Store.

1. Jechu
2. kamilbyq
3. paszylk
4. bazyl
5. olored

Ostatnia edycja:

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
1
16
Mi też, ale te Spare Parts to taka pierdółka z co-op do tego łatwa platynka jak ktoś zbiera.
Około północy jest aktualizacja us pss to może coś się znajdzie, póki co składka na gry jak w tytule.

TDi

Użytkownik
Użytkownik
Luty 12, 2011
97
0
6
@jechu bardzo zalezy mi na Abe Exoddus na PS3,mam pierwszą część z PSOne w oryginale,nie chce kupować, chociaż w ostateczności kupie oryginal z PS1,wolałbym jednak wersje z PSStore,więc jak byś miał możliwość (załatwić/kupić PSS) to jestem gotów przelać ci kase na konto,moge nawet to zrobić z góry żebyś nie ponosił kosztów,co ty na to ? :)