Specyfikacja PS Vita

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Jechu

Super Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
860
0
16

Sony podało specyfikacje swojej nowej przenośnej konsolki, oto ona:
  • Nazwa: PlayStation Vita
  • Numer modelu: PCH-1000
  • Procesor: ARM Cortex–A9 Core (czterordzeniowy)
  • Karta graficzna: SGX543MP4+
  • Wymiary: około 182 x 18,6 x 83,5 milimetra (szerokość X wysokość X głębokość)
  • Ekran: 5 cali (format 16:9, rozdzielczość 960 x 544, około 16 milionów kolorów, ekran OLED, z multidotykiem (typ pojemnościowy)
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • VRAM: 128 MB
  • Tylny panel dotykowy: multidotyk (pojemnościowy)
  • Aparaty: przedni i tylny
  • Liczba klatek: 120 (w rozdzielczości 320x240, QVGA) i 60 (w rozdzielczości 640x480, VGA)
  • Rozdzielczość: do 640x480 (VGA)
  • Dźwięk: stereo, wbudowany mikrofon
  • Sensory: wykrywanie ruchu w sześciu osiach (trzyosiowy żyroskop, trzyosiowy akcelerometr). Trzyosiowy elektroniczny kompas
  • Lokalizacja: wbudowany GPS (tylko w modelu z 3G i WiFi), wsparcie dla usług bezprzewodowych
  • Przyciski/dodatkowe guziki: przycisk PS, wyłącznik, klawisze kierunkowe (góra, dół, prawo, lewo), akcji (trójkąt, koło, krzyżyk, kwadrat), przyciski po bokach (prawy, lewy), prawa i lewa gałka, przycisk START i SELECT, klawisze głośności
  • Komunikacja bezprzewodowa: połączenie z siecią komórkową (model z 3G i WiFI), połączenie bezprzewodowe w standardzie IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth
  • Sloty/porty: slot na karty obsługiwane przez Vitę, slot na karty pamięci, slot na kartę sim (model z 3G i WiFi), port wielofunkcyjny (USB, DC IN, audio – wyjście stereo i wejście mono), wejście słuchawkowe (mini jack), port dla akcesoriów
  • Bateria: wbudowany akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy
  • Obsługiwane formaty muzyczne: MP3, MP4
  • Zawartość AV: WAVE
  • Formaty wideo: MPEG-4 (AAC), H.264/MPEG-4 AVC
  • Formaty obrazu: JPEG, TIFT, BMP, GIF, PNG.

malina1012

Girl
Użytkownik
Wrzesień 8, 2010
145
0
16
31
Dokładnie@brattanek, też wydaje mi się, że spece od marketingu mocno przesadzają. Pamiętam jaki szał wywołała premiera pierwszego PSP 1000, mówiło się wtedy że gry na psp będą wyglądać dokładnie tak jak te z ps2 :D
a tymczasem pierwsze gry ledwo trzymały poziom gier z ps'x (chodzi mi o rozgrywkę nie o cutscenki i filmiki bo te akurat dawały radę) Gdy kupiłam pierwsze psp (ok rok po premierze) to nieźle się rozczarowałam bo uwierzyłam w deklaracje o możliwosciach graficznych tego sprzętu. Myślę że w tym wypadku będzie podobnie. Mówi się że grafika dorówna tej z ps3- jakoś w to nie wierzę.

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
30
Pamietam jak na E3 chyba polygamisci powiedzieli ze cena to nie wiecej niz 700 zł ( juz przeliczono) pomyslałem korrr biore ;) ale 1000 za to niedam bo tak samo jak na poczatku z psp nie oplaca mi sie poczekam az zejdzie do 500-600 czyli sporo czasu ;)

malina1012

Girl
Użytkownik
Wrzesień 8, 2010
145
0
16
31
gry też tańsze nie będą jak 169zł a za tyle to sobie można kupić porządny tytuł w dniu premiery na "dużą" konsolę.
PSVita dla mnie?- tak ale jeszcze nie teraz.