sorcery - nie widzi kontrolera ruchu

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

gwera

Użytkownik
Użytkownik
Październik 11, 2012
1
0
1
Witam
Mam pewien problem otóż niedawno otrzymałam grę Sorcery. Po zainstalowaniu i włączeniu gry wyskakuje mi komunikat "odłączono kontroler. Aby kontynować podłącz kontroler nawigacyjny PSMove lub kontroler bezprzewodowy" . Próbowałam już resetować, kalibrować, włączać i wyłączać... Kiedy włączam go na nowo dosłownie na sekundę jest ok i zaraz znów ten komunikat. Poza grą kontroler normalnie funkcjonuje. Czy ktoś może mi powiedzieć co mam z tym fantem zrobić?

zyCHo

Użytkownik
Użytkownik
Maj 7, 2013
2
0
1

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
Sprawdź jak są przypisane porty. Mi Move'a często przypisuje jako '7' a w jednej grze wymagane było '1' i dla tego nie chciał mi działać. Może w Twoim przypadku też tak jest.

zyCHo

Użytkownik
Użytkownik
Maj 7, 2013
2
0
1
Wielkie dzięki za pomoc miałeś rację wystarczyło ustawić go jako 1 i wszystko gra.
Jeszcze raz dziena