Rogero Manager v7.8 dla Waninkoko CFW 3.55

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
713
4
18
xboxforum.pl

ChangeLog: 06/12/2010
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
7.8.0 - New Protected Mode to lock Games pre-defined settings & Copy/Delete functions.
7.8.0 - Scrolling Functions fixed to have a 100% smooth scrolling.
7.8.0 - Added Page UP/Page Down using D-Pad Left/Right Buttons.
7.8.0 - Fixed White Background for game titles that don't have the Pic1.png file.
7.8.0 - Cache folder files will be deleted during setup to remove previous white Backgrounds.
7.8.0 - Added "dev_hdd0/BDRIPS" & "dev_usb0/BDRIPS" to path options/Gaia Manager compatibility.
7.8.0 - Show the Number of total Games available on the GUI.
7.8.0 - Changed the BR-Required option from "Triangle" to "Square" button.
7.8.0 - Re-Added the Exit option with the "Triangle" button.
7.8.0 - New XMB Icon.
7.8.0 - Various bugs fixed.
7.8.0 - Removed the Stealth version from the package / not useful anymore.
Games tested so far: AC Brotherhood, GT5 (with original Eboot.bin), Ferrari challenge = All Working Disc-Less from app_home/PS3_GAME without any issue.
Kod:
http://hotfile.com/dl/97683060/38824df/Rogero_Manager_v7.8_ROGE12345_Signed_for_Waninkoko_CFW_3.55.rar.html

mateuniu

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 29, 2010
17
0
1
Czyli jak zainstaluje CFW Waninkoko i doinstaluje Rogero Manager 7.8 to będę miał w pełni funkcjonalny PS3 z obsługą backupów i trybem on-line?

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Październik 26, 2010
225
0
16
tak to jest do otwierania backupów. Dostep do PSN tez jest.Ja mam też pytanie :) Czy niektóre gry które nie działaja na multimanie zadziałają na rogero managerze :D ?

Ostatnia edycja:

bbkingt800

Użytkownik
Użytkownik
Październik 19, 2010
18
0
1
GT5 nie chodzi na CFW! i za cholere nie mogę tej gry uruchomić?! Już sobie poradziłem, trzeba było wgrać oryg. eboot.bin

Ostatnia edycja:

przemek21311

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 14, 2010
31
0
6
Witam kopie z płyt na Rogero Manager działają a jak zrobić kopie gry zawartej na pendrivie trzeba jakis folder dla niej utworzyć żeby ja program widział?

Status
Zamknięty.