Rogero CEX-4.21 CFW v1.00

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
Najnowsze cfw od rogero

instalowac mozna tylko z 3.55 (ofw lub cfw)

v1.00 Info
- This is a 4.21CFW spoofed to version 4.25 to allow SEN access
- It can be used as a normal System Update from any 3.55 OFW/CFW/MFW
- It was tested using a hardware flasher and no bricks or any problems at all were encountered
- It can run games signed with Keys up to version 4.21 without any Eboot/Sprx patching needed
- Games must be loaded from Disc Icon (with Original game in BD) and not from app_home
- Current 3.55 homebrew application can't be loaded on this CFW, applications must be re-signed properly.

Rogero_CEX4.21_v1.PUP

FelipePS3

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2012
49
0
6
Idzie jesień, pora odkurzyć czarnulkę po dłuuugiej przerwie i w coś popykać w wolnej chwili...
w mojej czarnuli od ponad roku siedzi CFW 3.55+multiman i nie zamierzam tego zmieniać :)
Mam w związku z tym pytanie - czy nowe tytuły nadal się ukazują pod CFW3.55 czy trzeba zarzucić tego Rogero ?

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
Lipiec 7, 2011
63
0
6
ostatnio byla fala i pojawilo sie troche fixow. na tym podobno dziala wszystko, nawet nowe dishonored a takze re6. wiec zapomnijcie o fixach na 3.55 i aktualizujcie

dardzi

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
5
0
1
Nowy cfw sprawdzony i w 100% dzialajacy. Wszystkie gry, z ktorymi milalem problem sie odpalaja nawet po update-jcie... Problem mam tylko z odpaleniem DRIVER San Francisco (black screen). Jakaś pomoc?

Ostatnia edycja:

FelipePS3

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 13, 2012
49
0
6
To super ale z tego co piszecie wnioskuje ze działają tylko nowe gry a starsze pójdą pod kmeaw 3.55, zgadza się? Czy wobec tego można powrócić z Rogero do kmeaw bez ryzyka utraty danych ?

dardzi

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
5
0
1
Smigaja wszystkie. Nawet te, w ktore gralem na kmeaw 3.55. Trzeba tylko nowego multimana 4.0.7.0 zainstalowac. Po zainstalowaniu Rogero CEX-4.21 CFW v1.00 wszytskie gry zostaja na miejscu. Soft nic nie wyrzuca z dysku.

thenat17

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 22, 2010
217
0
16
www.ps3-hack.com.pl
jest na ps3 hack com pl lista modeli (zdjęcie),, FAT przechodza normalnie jesli nie masz wgranego spoofera, choć ja mam: CECHH04 40GB(500GB) z PSN Enabler 4.25 , CFW 3.55 Kmeaw i zainstalowałem z XMB i wszystko działa.

Choć słyszałem u mnie na forum o bricku na FAT ale to chyba plotka.

bodzio pl

Użytkownik
Użytkownik
Październik 8, 2010
22
0
1
w testach już CFW v 1.09 - naprawiono już bricki niektórych modeli, potwierdzone również że zbrickowane konsole można uratować, to będzie interesujący weekend dla scen ps3!