Reaktywacja PSP - pytanko.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

hamerpl

Psmaniak
Użytkownik
Grudzień 8, 2010
129
1
16
Witam.
Za przysłowiową "flaszkę" jestem posiadaczem ... kolejnego PSP.
Jako że wszystkie inne kończyły na allegro tego chyba sobie zatrzymam :D
Otóż jest tak PSP miało wgrane 5.50 GEN D3, soft stary ale jary, zrobiłem update na 6.20 TN - D.
I teraz mam pare pytań ktory lepszy ten 6.20 tn d czy jakiś 6.35.
Czemu gry trzeba odpalać przez iso loader iso tool a nie jak w przypadku 5.50 gen d3 w prost z XMB?

Lub może macie jakieś inne opcję na reeaktywację tego psp.
chodzi mi dokładnie oto co mu wgrać żeby to jakoś działało.
Teraz jest ten 6.20 tn d, wydaje mi się że on jakiś taki ubogi.

rexx

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 29, 2011
2
0
1
5.50 GEN D3 było dograć Patch Prome 4 i odpalała by ci wszystko co wgrasz na kartę. Niepotrzebnie wbiłeś się na softy 6.xx które dopiero dobijają do standardów softu Gena.

bartishii

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 25, 2010
70
0
6
Ja polecam tylko i wyłącznie 5,50 gen d prome 4, reszta po prostu jest o wiele słabsza, i nie daje takich możliwości jak 5,50. Sam miałem 6,35, potem downgrade do 6,20 a teraz jestem znowu na 5,50 ze względów na stabilność i wygodę z korzystania ;)

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Zdecydowanie polecam 5.50 Gen-D + Prome

U mnie sprawuje się nienagannie.

Instalowalem ostatnio 6.20 TN(Hen)-E koledze, ale tylko dlatego, że ma PSP -3000 i do tego zrobił już update do 6.10 - z tego co wiem konsola też mu dziala nieźle, ale trzeba ładować gry przez Prometheus ISO loader.

PS: można konwertować pliki ISO/CSO, tutaj masz różne tutoriale:
Kod:
http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=46&t=86267
ps: wpisałem link do całego tematu, ponieważ autorzy tamtych tutoriali nie wyrażają zgody na kopiowanie tekstu bez konsultacji - szanujmy czyjąś pracę.

Ostatnia edycja:

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
mam psp 1000 z 5.50 GEN-D3, od dość dawna nie bawiłem się na PSP i w sumie też mógłbym coś z nią zrobić, bo od początku roku dużo się pozmieniało.
Promotheusa do 5.50 jakoś nei miałem ochoty instalować (bo nie miałem po co, te gry co grałem chodizły bez problemów).

I teraz się zastanawiam, czy by nie zmienić na CFW 6.39 ME v2.
Czy może bardziej mi polecacie 6.20 HEN, 6.35 PRO czy coś innego? :)

hamerpl

Psmaniak
Użytkownik
Grudzień 8, 2010
129
1
16
Bawiłem się rożnymi softami ale faktycznie ten 5.50 Prome - 4 wg mnie jest ... dobry.
Wszystko działa przynajmniej na PSP 2000, gry odpalają bez problemu, wszystkie jakie tylko są. (dzięki za wskazówkę @up)

Co do problemów to największy jest z dostępem do PSN, instalowałem pluginy etc, niby w jakieś gry można grać ale też nie ma to sensu bo co gra to sami cheaterzy, teraz na pewno wgram właśnie ten 6.39 tylko żeby z PS Store (jak już włącza) ściągnąć te darmówki - teoretycznie można z torrentów ale praktycznie - lepiej jednak prosto od Sony (choć by dla własnego zaspokojenia ciekawości a nóż widelec Sony da **** po raz kolejny).

PSP od już dobrego roku (powiedziałbym że od dwóch ale nie chce się narazić) leży w martwym punkcie, gry są coraz słabsze (a wo gole to ich nie ma) porty kiepskie i możliwości ograniczone, lecz co tu się spodziewać po konsoli która już jest trochę na rynku i która tak naprawdę jest czymś po między PSX a PS2 jeśli chodzi o grafikę a jeśli chodzi o możliwości multimedialne to nie ustępuje najnowszym gadżetom ponieważ posiada wszystko (od możliwości oglądania filmów po WIFI do MP3). (w tym przypadku multimedialność przebiją granie)

PSP umiera i każdy o tym wie, teraz czas na NGP.

Podstawowym błędem Sony jest brak dwóch analogów (co za tym idzie łatwiejsze sterowanie w fpsach i nie tylko), oraz słabe zabezpieczenia.. bo w przypadku PS3 i Xboxa mimo tego że jest piractwo ale nie na taką skalę jak na PSP.

Ostatnia edycja: