PSP prześcignęło DS-a w wynikach sprzedaży w Japonii.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Senior Member

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
34
0
6
W tym miesiącu mamy niemałe zaskoczenie! PSP wyprzedziło DS-a pod względem sprzedaży w Japonii!!

Sprzedaż hardware'u w ostatnim tygodniu sierpnia (rynek japoński):

1. PSP - 56 tys.
2. DS (wszystkie modele) - 40 tys.
3. PS3 - 25 tys.
4. Wii - 16 tys.
6. Xbox 360 - 2,6 tys.
7 . PS2 - 1,3 tys.

Zauważyliście, że na tej liście nie ma PSPgo? Otóż wynik tej konsolki jest wręcz żałosny.. Sprzedała się ona w ilości 836 sztuk.. PS2 się sprzedało o wiele lepiej niż PSPgo..

Źródło: Tą informację znalazłem na ppe.pl . Nie wiem skąd oni to wiedzą
(info. z forumpsp autor Bucmen)

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 9, 2010
151
0
16
Wszystko raczej przez ostatnie informacje na temat Nintendo 3DS mającego miec niebawem premierę. Ludzie nie pakuja kasy w nowy sprzęt, konkretnie starego DS'a, a PSP ze względu na brak następcy sprzedaje się dalej tak samo.

daniolek1212

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 9, 2010
1
0
1
Mam mały problem. Czy ktoś wie jak zmniejszyć softa w PSP. Mam narazie 6. coś. Kupiłem sobie kartę do przerobienia, ale ona działa na sofcie 5.03 i niższym. POMOCY!!!!!!!!!