[PSP] Odswieżanie Modelu

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Tipss

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
47
0
6
Witam.
Mam PSP ver. 3004
Od długiego czasu (około rok) leżała w szafce.
Posiadam na nim następujący CF: 5.03 Gen-C
Teraz dwa krótkie pytanka:
Jaki teraz jest najnowszy soft na PSP i czy jest już do niego przeróbka.
Widzę ze można już coś z softem 6.XX się bawić ale czy on jest najnowszy i czy wszystko na nim śmiga tego nie znalazłem, więc proszę o odpowiedz.

bartishii

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 25, 2010
70
0
6
Najnowszego softa nie polecam instalować, ja sie w to wrąbałem, i niefajny jest, ja polecam taki jak mialem poprzednio - chyba najlepszy jak dotąd 5,50 GEN - d3 prometheus v4 < na tym wszystko chodzi a nawet PSN

Tipss

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
47
0
6
Czyli jakie oprogramowanie mam zainstalować na swoim PSP aby było stabilne i wszystko płynnie działało ?