Psp 2004 soft 6.31

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

adikx

Użytkownik
Użytkownik
Październik 22, 2012
6
0
1
Witam
Mam psp 2k4 i orginalny soft 6.31.
Wiem, że można przerobić nietrwała przeróbką na 6.31 PRO.
Czy da się przerobić to psp bez pandory/magicznej karty na stałe?
Jeśli tak, to jak :D
Pozdrawiam

TheDarkOnePL

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Super Moderator
Użytkownik
Marzec 5, 2018
3084
0
36
31
Ja mam przeróbkę z linków z tego tutorialu ( za 1 razem nie była stała musiałem dograc plik aby była stara ) Co do ew powrotu wystarczy wgrac spowrotem org soft ( tak mi się wydaje )

adikx

Użytkownik
Użytkownik
Październik 22, 2012
6
0
1
Zależy mi na trwałej przeróbce (tak, jak miałem kiedyś na facie na sofcie 5.50 gen-d3)
Co dograłeś, żeby przeróbka była stała? Jakiś link? :)
Pozdrawiam

yahoone

Moderator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
104
0
16
Stała przeróbka zależy od modelu konsoli, nie na wszystkich da się zrobić. Ja ostatnio kupiłem patent na allegro, przeróbka nietrwała do wszystkich modeli, łącznie z GO. Praktycznie zero kombinacji, aktualizujemy konsolę do oryginalnego softu 6.60, potem wgrywamy odpowiednio przygotowany plik i wszystko śmiga. Przeróbka usuwa się tylko po twardym resecie. Wystarczy odpalić jeden plik i w kilka sekund wszystko działa.
Podajcie jakiś dobry darmowy hosting to upne.