PSN - nie mogę się zalogować

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Witam mam problem, od dwoch tygodni nie moge zalogować się do PSN na ps4. Dzownilem do BOK i powiedzieli ze bład lezy w polaczeniu z internetem i powinno pomoc wprowadzenie konsoli i routera w stree DMZ. MAm router TP Link. Dali mi nibz instrukcje ale za bardzo i tak nie wiem jak to zrobic bo nadal wyskakuje mi ten sam bład. Moglby mi to któs objaśnic??? z góry wielkie dzięki. A nizej podaje instrukacje która mi wysłali. W jakich opcjach w routerze sa do odblokowania te porty?

Przykro mi, że przy użytkowaniu konsoli PlayStation 4 wystąpił problem. W rozwiązaniu tego problemu powinno pomóc wprowadzenie konsoli i routera w tzw. Strefę Zdemilitaryzowaną (DMZ). Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

1. Proszę w menu wybrać [Ustawienia] > [Sieć] > [Skonfiguruj połączenie internetowe].

2. Zależnie od tego, czy połączenie jest przewodowe, czy bezprzewodowe, proszę wybrać typ połączenia - WiFi lub za pomocą kabla sieciowego.

3. Proszę wybrać opcję [Niestandardowe].

4. Proszę skonfigurować połączenie internetowe według następujących zaleceń:
Ustawienia adresu IP - Automatyczne (chyba że dostawca określił inaczej)
Nazwa hosta DHCP - Nie określaj (chyba że dostawca określił inaczej)
Ustawienia serwera DNS - ręczne: podstawowy - 8.8.8.8 dodatkowy - 8.8.4.4
Ustawienia MTU w przypadku połączenia kablowego: Ręczne - 1473
Ustawienia MTU w przypadku połączenia bezprzewodowego: Ręczne - 1476
Serwer proxy - nie używaj (chyba że dostawca określił inaczej)

Opis wprowadzenia routera w DMZ znajduje się w jego instrukcji. Takiej informacji może udzielić również przedstawiciel wsparcia technicznego producenta.

W panelu administracyjnym routera zalecane będzie również odblokowanie następujących portów:

TCP: 80, 443, 465, 983, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080, 9293, 10070 - 10080

UDP: 3474, 3475, 3478, 3479, 3658, 5658, 9293, 10070

Gdyby zaproponowane rozwiązania nie pomogły w rozwiązaniu powyższego problemu proszę zwrócić się do dostawcy internetowego i poprosić o odblokowanie powyższych numerów portów.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z COK PlayStation odpowiadając bezpośrednio na tę wiadomość bądź korzystając z danych kontaktowych poniżej.

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Na moim TPLinku jest w sekcji "Forwarding" czyli przekierowanie.
Chociaż ja bym tak od razu nie rzucał go w DMZ. Napisz jaki dostawca internetu? Jaki dokładnie router? Czy wcześniej działało OK, jak masz ustawioną sieć: czy adresy IP automatycznie są.? Czy w sieci jeszcze coś jest?

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Na moim TPLinku jest w sekcji "Forwarding" czyli przekierowanie.
Chociaż ja bym tak od razu nie rzucał go w DMZ. Napisz jaki dostawca internetu? Jaki dokładnie router? Czy wcześniej działało OK, jak masz ustawioną sieć: czy adresy IP automatycznie są.? Czy w sieci jeszcze coś jest?
Internet mam radiowy i z tego co sprawdzilem przez strone internetowa jest on z NETII, router TP LINK WR340G, wszytsko działalo ok tylko teraz sie cos dzieje ze nie moge sie polaczy
wSZEDLEM w stan połaczenia na PS4 i mam tak
Ustawienie IP- automatyczne
adres IP. 11.22.33.104
Maska: 255.255.255.0
brama- 11.22.33.1
Pod.serwer DNS- 11.22.33.1
dodatkowy DNS: 0.0.0.0

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Jest problem z DNS. Najlepiej by było na stałe przypisać adresy IP. Jak z NETII to raczej nie radiowy, pewnie jakiś kabelek do niego wchodzi :)
Jak masz podłączony komputer do tej sieci sprawdź na kompie jakie są ustawienia.

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Jest problem z DNS. Najlepiej by było na stałe przypisać adresy IP. Jak z NETII to raczej nie radiowy, pewnie jakiś kabelek do niego wchodzi :)
Jak masz podłączony komputer do tej sieci sprawdź na kompie jakie są ustawienia.
NO mam radiowke od prywatnego goscia ale skad on bierze nie wiem , jak sprawdzalem przez strone internetowa wyskoczylo mi NEtia. Nie wiem czy dobrze sprawdziłem Ci te ustwienia. dodalem 2 printscreeny
View attachment 2042 View attachment 2042

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Screeny są tak małe że nie widać nic:) Jeżeli masz od kogoś to on też dzieli łącze, może ma zblokowane porty lub filtrowanie przez adres MAC i wtedy nie podłączysz innego urządzenia. W pierwszej kolejności z nim powinieneś się konsultować.
Tu co piszesz to już nie jest wina PS4 tylko dostawcy.

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Screeny są tak małe że nie widać nic:) Jeżeli masz od kogoś to on też dzieli łącze, może ma zblokowane porty lub filtrowanie przez adres MAC i wtedy nie podłączysz innego urządzenia. W pierwszej kolejności z nim powinieneś się konsultować.
Tu co piszesz to już nie jest wina PS4 tylko dostawcy.
PIsałem z gosciem od neta napisal ze on nie blokuje zadnych portów. I powiedzial mi ze wina napewno nie lezy po jego stronie. To ja juz nie wiem nic . nieDAWNO WSZYTSKO CHODZILO TERAZ NIE:/

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ed42bb4e205f0.png
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 6cf1146b71f66.png

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Ale wcześniej PS4 Ci działała normalnie? Łaczysz się kablem czy WiFi?
Bo jeżeli tak to są dwa wyjścia a w zasadzie trzy:
- pada router
- coś namieszałeś w ustawieniach
- dostawca coś pozmieniał

Cudów nie ma jak nie padł router czy karta sieci w konsoli to coś ktoś namieszał, samo się raczej nie poprzestawiał.

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Ale wcześniej PS4 Ci działała normalnie? Łaczysz się kablem czy WiFi?
Bo jeżeli tak to są dwa wyjścia a w zasadzie trzy:
- pada router
- coś namieszałeś w ustawieniach
- dostawca coś pozmieniał

Cudów nie ma jak nie padł router czy karta sieci w konsoli to coś ktoś namieszał, samo się raczej nie poprzestawiał.
nic nie mieszałem , router chodzi bo w laptopie i komorce internet mam. No to moze podacie mi jak co ustawić w routerzei jak zrobic ta strefe DMZ. Wtedy jesli to nie polaczy to bedzie wiadomo ze dostawca cos namieszal , chociaz jak do niego pisalem to niby to nie jego wina.. ale bardzo mozliwe

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Musisz z przeglądarki zalogować się do routera i tam w menu o którym pisałem wcześniej dodać IP konsoli dla DMZ.

Możesz jeszcze w laptopie kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonie łącza sieciowego i wybrać "Otwórz centrum sieci i udostępniania" jeżeli to Windows 7/8 lub Właściwości jeżeli inny. Po wybraniu Centrum klikasz na połączeniu (obok napisu Połączenia) i wybierasz Szczegóły. Podaj tu wszystkie wpisy z tego okna oraz niżej wpisy z telefonu i konsoli. Porównamy adresy, DNSy i bramy.

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Musisz z przeglądarki zalogować się do routera i tam w menu o którym pisałem wcześniej dodać IP konsoli dla DMZ.

Możesz jeszcze w laptopie kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonie łącza sieciowego i wybrać "Otwórz centrum sieci i udostępniania" jeżeli to Windows 7/8 lub Właściwości jeżeli inny. Po wybraniu Centrum klikasz na połączeniu (obok napisu Połączenia) i wybierasz Szczegóły. Podaj tu wszystkie wpisy z tego okna oraz niżej wpisy z telefonu i konsoli. Porównamy adresy, DNSy i bramy.
Wiec tak z telefonu mam taki :

Adres: 11.22.33.104
maska: 255.255.255.0
router : 11.22.33.1
DNS: 11.22.33.1

na konsoli mam tak :
ip: 11.22.33.101
maska 255.255.255.0
brama: 11.22.33.1
Podstawowy serwer dns: 11.22.33.1
dodatkowy DNS; 0.0.0.0
Typ NAT- typ 2

a na kompie mam tak : Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 5e36cdf4b3d4d.png

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
Zapodałeś DMZ na routerze?
Jaki adres ma router? Prawdopodobnie 192.168.0.1 lub 192.168.1.1?
Resetowałeś router? Konsola pinguje się? Testy na konsoli przechodzą poprawnie?
Wiec tak, cofnalem router do ustawien poczatkowych. i zrobilem wszytsko od nowa ale nadal jest to samo. Mianowicie pozmienialy mi sie dane
PS4: id 192.168.1.101
maska 255.255.255.0
Brama: 192.168.1.1
Podstawowy DNS: 11.22.33.1
dodatkowy: 192.168.1.1

komputer , router daje na screenach. Jedyne czego nie moge zrobic to wpisać wszytskich porów z meila który dostalem od PSN , bo wyskakuje mi komunikat ze maxymalnie moge odblokowac 16 portów
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c25f7400a86cf.png
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fa03cbe763c38.png
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3fbf5d3e73d11.png
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9e55f6e9ecbdb.png

Jak robie testowanie to wyskakuje mi blad (CE-33992-6) ale uzyskanie adresu IP - sukces , polaczenie internetowe-sukces, natomiast wpis do sieci PSN- niepowodzenie, a nie wiem jak sprawdzic czy konsola sie pinguje.

na koncu jeszcze raz daje meila od sony

Przykro mi, że przy użytkowaniu konsoli PlayStation 4 wystąpił problem. W rozwiązaniu tego problemu powinno pomóc wprowadzenie konsoli i routera w tzw. Strefę Zdemilitaryzowaną (DMZ). Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

1. Proszę w menu wybrać [Ustawienia] > [Sieć] > [Skonfiguruj połączenie internetowe].

2. Zależnie od tego, czy połączenie jest przewodowe, czy bezprzewodowe, proszę wybrać typ połączenia - WiFi lub za pomocą kabla sieciowego.

3. Proszę wybrać opcję [Niestandardowe].

Ustawienia adresu IP - Automatyczne (chyba że dostawca określił inaczej)
Nazwa hosta DHCP - Nie określaj (chyba że dostawca określił inaczej)
Ustawienia serwera DNS - ręczne: podstawowy - 8.8.8.8 dodatkowy - 8.8.4.4
Ustawienia MTU w przypadku połączenia kablowego: Ręczne - 1473
Ustawienia MTU w przypadku połączenia bezprzewodowego: Ręczne - 1476
Serwer proxy - nie używaj (chyba że dostawca określił inaczej)

Opis wprowadzenia routera w DMZ znajduje się w jego instrukcji. Takiej informacji może udzielić również przedstawiciel wsparcia technicznego producenta.

W panelu administracyjnym routera zalecane będzie również odblokowanie następujących portów:

TCP: 80, 443, 465, 983, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080, 9293, 10070 - 10080

UDP: 3474, 3475, 3478, 3479, 3658, 5658, 9293, 10070

Gdyby zaproponowane rozwiązania nie pomogły w rozwiązaniu powyższego problemu proszę zwrócić się do dostawcy internetowego i poprosić o odblokowanie powyższych numerów portów.

chudinho

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 1, 2015
9
0
1
wiec tak, cofnalem router do ustawien poczatkowych. I zrobilem wszytsko od nowa ale nadal jest to samo. Mianowicie pozmienialy mi sie dane
ps4: Id 192.168.1.101
maska 255.255.255.0
brama: 192.168.1.1
podstawowy dns: 11.22.33.1
dodatkowy: 192.168.1.1

komputer , router daje na screenach. Jedyne czego nie moge zrobic to wpisać wszytskich porów z meila który dostalem od psn , bo wyskakuje mi komunikat ze maxymalnie moge odblokowac 16 portów
zapodaj.net - darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c25f7400a86cf.png
zapodaj.net - darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fa03cbe763c38.png
zapodaj.net - darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3fbf5d3e73d11.png
zapodaj.net - darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9e55f6e9ecbdb.png

jak robie testowanie to wyskakuje mi blad (ce-33992-6) ale uzyskanie adresu ip - sukces , polaczenie internetowe-sukces, natomiast wpis do sieci psn- niepowodzenie, a nie wiem jak sprawdzic czy konsola sie pinguje.

Na koncu jeszcze raz daje meila od sony

przykro mi, że przy użytkowaniu konsoli playstation 4 wystąpił problem. W rozwiązaniu tego problemu powinno pomóc wprowadzenie konsoli i routera w tzw. Strefę zdemilitaryzowaną (dmz). Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

1. Proszę w menu wybrać [ustawienia] > [sieć] > [skonfiguruj połączenie internetowe].

2. Zależnie od tego, czy połączenie jest przewodowe, czy bezprzewodowe, proszę wybrać typ połączenia - wifi lub za pomocą kabla sieciowego.

3. Proszę wybrać opcję [niestandardowe].

Ustawienia adresu ip - automatyczne (chyba że dostawca określił inaczej)
nazwa hosta dhcp - nie określaj (chyba że dostawca określił inaczej)
ustawienia serwera dns - ręczne: Podstawowy - 8.8.8.8 dodatkowy - 8.8.4.4
ustawienia mtu w przypadku połączenia kablowego: Ręczne - 1473
ustawienia mtu w przypadku połączenia bezprzewodowego: Ręczne - 1476
serwer proxy - nie używaj (chyba że dostawca określił inaczej)

opis wprowadzenia routera w dmz znajduje się w jego instrukcji. Takiej informacji może udzielić również przedstawiciel wsparcia technicznego producenta.

Tcp: 80, 443, 465, 983, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080, 9293, 10070 - 10080

udp: 3474, 3475, 3478, 3479, 3658, 5658, 9293, 10070

gdyby zaproponowane rozwiązania nie pomogły w rozwiązaniu powyższego problemu proszę zwrócić się do dostawcy internetowego i poprosić o odblokowanie powyższych numerów portów.

pomoze ktoś ????