PSN, kiedy koniec konserwacji?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Status
Zamknięty.

gacek606

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2011
14
0
1
Witam
Możecie mi koledzy odpowiedzieć czy u was na dzień dzisiejszy na godzine 20:20 działa PSN czy nie ? bo mi niestety nie i wywala błąd 80710A06 :(
Pozdrawiam i czekam na odp :(

gacek606

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 24, 2011
14
0
1
Nie wiem ja jakiś tępy jestem :( wlazłem na OF stonke PSN gdzie tam zalogowałem sie na stare hasło. Pojawiło się okno że na maila gdzie mam zarejestrowane konto podesla link do zmiany hasła. Tak sie stało. Zmienilem haslo wklepuje je na konsoli przy zalogowaniu do PSN i zonk...... wywala ten sam blad ktory napisalem wczesniej :( Pytanie : DLACZEGO :( ?

EDIT : dostałem maila potwierdzającego odnośnie zmiany hasła : This email confirms that your PlayStation(R)Network password account has been changed successfully.
Mimo tego przy wpisywaniu nowego hasła w kosnoli nie moge się zalogować :( POOMMMOOOCCCCYYYY :(

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.