PsMove-moja opinia

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
31
gamerhelper.net
W ogóle jak chcesz korzystać z jakiejkolwiek gry obsługującej Move'a musisz mieć kamerę, która wychwytuje ruchy kontrolerem i przenosi je na TV. Każdy starter sprzedawany w sklepie składa się z kamery PS Eye i kontrolera Move.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
31
gamerhelper.net
Dwa kontrolery póki co są wykorzystywane w chyba max 2-3(?) grach, ja przynajmniej więcej nie słyszałem. Navi będzie Ci potrzebny jeśli zamierzasz grać w FPS'y wtedy może być przydatny bo padem się głupio steruje, ale jeśli zamierzasz grać w pozostałe gry to nie będzie Ci potrzebny i tylko wyrzucisz kasę. Ja z gier które posiadam korzystam z samego Mova i ten drugi nie jest mi potrzebny.