PsMove-moja opinia

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Danielo

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2010
17
0
1
Witam all jestem posiadaczek pakietu Move Od czwartku(chyba pierwszy posiadacz na PS Forum) i testuje go cały czas jak narazie działa REWELACYJNIE ! Move w takich grach jak Sport champions lub start the party chodzi płynie mimo moich szybkich ruchów nie zamulił wszystkie ślady były dokładnie śledzone ;] Tak wiec jestem zadowolony z zakupu i nie żałuje wydanej kasy JEDNYM SŁOWEM DOBRA ROBOTA
EDIT:// dorzucam Filmik :] Sory za jakość :/
[video=youtube;vbROfmBEJ40]http://www.youtube.com/watch?v=vbROfmBEJ40[/video]
Niestety niewiem dlaczego ale w filmiku głos jest przesunięty ;/Aha na filmiki tego tak się nie odczuwa ale jak się gra to o wiele lepiej się to prezentuje

Ostatnia edycja:

damian87ew

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 18, 2010
20
0
1
A ja dzis zostalem posiadaczem PS3 320 GB oczywiscie w zestawie tez byl Move ...
Moja opinia ..... super sprawa :D:D mozna sie fajnie powyglupiac :p Narazie tylko w demo mam ale zabawa fajnaa :))) POLECAM :))

Lotor234

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 9, 2010
109
0
16
A w tym ping pongu czy innych grach z Sport champions można grać razem tzn. na podzielonym ekranie czy coś w tym stylu ? bo chyba się skusze na tą wersję ps3 z move :D

genek85

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2010
2
0
1
tak można grac przy podzielonym ekranie .ja też od kilku dni jestem posiadaczem ps3 razem z move .Super sprawa najbardziej podobała mi się gra w strzelanke THE SHOOT , ale kupiłem na alegro gre FIGHT i drugi kontroler move ,jak ja dostane i pogram to cos napisze ale zapowiada się świetnie .W demie gry START THE PARTY jest gra z pędzlem moja 3 letnia córka uwielbia ja

a508386362

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 22, 2010
33
0
6
tak można grac przy podzielonym ekranie .ja też od kilku dni jestem posiadaczem ps3 razem z move .Super sprawa najbardziej podobała mi się gra w strzelanke THE SHOOT , ale kupiłem na alegro gre FIGHT i drugi kontroler move ,jak ja dostane i pogram to cos napisze ale zapowiada się świetnie .W demie gry START THE PARTY jest gra z pędzlem moja 3 letnia córka uwielbia ja
Jezeli chodzi o The Fight to od razu mowie, ze zakwasy nastepnego dnia albo i na nastepne dni murowane :p Gra po prostu wymiata :D

genek85

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 10, 2010
2
0
1
Wlasnie Dostalem grę FIGHT i odrazu mowię ze świetna sprawa po grze przez godzinne ogień w płucach , pot na plecach ,a zamiast rąk mam kawal ołowiu ŚWIETNA SPRAWA

[/url]

Ostatnia edycja:

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
Ja jestem zachwycony MOVE. Miałem okazję wcześniej sprawdzić jak sprawuje się w grach Sports Champions i w końcu sobie kupiłem - tyle, ze bez tej gry (ale to juz wkrótce)

Druga sprawa to z chęcią sprawdzę jak wygląda to w grze FIGHT, bo dużo ludzi zachwala :)