PS4 - pytania

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 18, 2015
12
0
1
Siemka. Jest to mój pierwszy post na forum. Zamierzam w najbliższym czasie zakupić PS4 i mam 2 pytanka.

1. Posiadam konsolę Xbox360 z płytą główną Jasper, to ta która jest bez awaryjna i nie ma możliwości aby wyskoczyły 3rrod czy tam konsola się przegrzała. W konsolach z innymi płytami (starszymi) jest różnie. Moje pytanie brzmi: Czy są jakieś wersje PS4 ? Na co mam patrzeć przy zakupie ? Jakieś numery ? Może tak samo nazwy płyty głównej ?

2. Czy słuchawki pod USB będą chodzić po podłączeniu do PS4 ?

z góry thx za odpowiedzi

LuqueFIFA

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 30, 2015
2
0
1
Siemka tzn czytalem wczesniej o tym ,ze gdzies tam za granica byl jakis inny kodowy model wypuszczany.
Sek w tym ,ze oni sie poki co nie roznia niczym specjalnym wiec do wyboru masz najwyzej kolory konsoli ;)

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 18, 2015
12
0
1
Witam, postanowiłem napisać tutaj, ponieważ mam kolejne pytania:

1. Podczas gry mój pad świeci na czerwono (FIFA), a podczas buszowania po menu konsoli na niebiesko. To normalne? O co chodzi z tymi kolorami?
2. Gdzie kupujecie PS+ ? Zastanawiałem się nad podaniem numeru karty kredytowej na początku i tego nie zrobiłem bo nie wiem gdzie to pisze nawet :) To te cyfry z tyłu karty? To bezpieczne ?
3. Gdy włożyłem pierwszy raz płytę z grą coś tam się ładowało (chyba instalowało) i potem mogłem grać. To znaczy, że gra sama się instaluje na dysku i już jest po wszystkim ? Czy cały czas gram z płyty i muszę sam to jakąś załączyć (zainstaluj) ?

To chyba na tyle. Dzięki za odpowiedzi

Ostatnia edycja:

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
1. W różnych grach świeci na różne kolory np w TLOU masz pełne zdrowie to na zielono, jesteś ranny na pomarańcz, a ciężko ranny na czerwono, zresztą co gra to inne ;)
2. Ja kupuje przez stronę https://store.sonyentertainmentnetwork.com, podajesz numer karty (12 cyfr), kod zabezpieczający (te 3-4 cyfry z tyłu karty), rodzaj karty (Visa ect.), datę ważności i dane posiadacza (imię nazwisko), jak nie chcesz podawać danych to kup zdrapkę i wpisz kod.
3. Tak, zawsze coś się tam instaluje z płyty ale jest to jednorazowe, później tylko uruchamiasz grę.

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 18, 2015
12
0
1
Panowie, moje słuchawki to Creative Fatality Gaming HS-1000 z łączem USB. Po podpięciu do konsoli wszystko działa ładnie pięknie tyle, że bardzo cicho :( W ustawieniach wszystko jest na max-a, a słychać jak by było ustawione na 20 może 30 % głośności. Co mam zrobić ? Pobrać jakąś łatkę może ?

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
Jest jakaś łatka ale dotyczy słuchawek chyba tylko od Sony, poszukaj jeszcze w ustawieniach, bo wiem po swoich SteelSeries V2, że da się regulować głośność i czułość mikrofonu z poziomu konsoli. Jak nie znajdziesz to daj znać, to sam jutro poszukam.

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 18, 2015
12
0
1
Tak da się regulować z poziomu konsoli, głośność jest ustawiona na max-a ale niestety słychać cicho :(

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
To już raczej wina słuchawek, w moich mam jeszcze "panel" z pokrętłem na którym dodatkowo mogę sobie dźwięku dodać, ale i tak masz rację, bo jest sporo ciszej niż podczas grania na PS3...