PS4- nie wchodzi w tryb bezpieczny, nie można zainstalować systemu, błąd

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

nicekt

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 24, 2017
1
0
1
Witam,
Mam problem z PS4 model CUH-1216B. Najpierw wywaliło niebieski ekran- podłącz dualshock kablem usb i naciśnij przycisk PS. Po podłączeniu pada kablem nie reagowała na przycisk PS. Podejrzewałem że padł system lub dysk. Dysk sprawdziłem i jest ok. Nie idzie na tej konsoli wejść w tryb bezpieczny. Kiedy trzymam przycisk włączenia konsola po drugim piknięciu po prostu się wyłącza zamiast wejść w ten tryb. Miałem drugi dysk więc sformatowałem na FAT32 i wsadziłem do konsoli. Ściągnąłem najnowszy update ze strony i wrzuciłem na pendriva. Konsola po uruchomieniu zainstalowała system ale dalej był ten sam problem- czyli niebieski ekran i podłącz pada i naciśnij PS, na który konsola nie reagowała. Więc postanowiłem jeszcze raz spróbować instalacji systemu. Tryb bezpieczny dalej nie działał, więc jeszcze raz format żeby wymusić instalację systemu. No i teraz wygląda to tak że przy próbie instalacji wywala błąd SU-41283-8. Żadnego opisu ani tego błędu ani braku możliwości wejścia w safe mode nie znalazłem.
Pozdrawiam,