PS4 gry na płycie vs. Cyfrowe

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

edek90

New member
Użytkownik
Grudzień 25, 2021
1
0
0
Witam Serdecznie

Od niedawna jestem posiadaczem konsoli PS4 Slim (dostałem w spadku od kumpla, który wyrwał PS5)

Wcześniej miałem PS1 i PS2, nie miałem PS3, więc jest sporo tytułów które chciałbym nadrobić (na razie jestem w posiadaniu tylko Ratchet & Clank)

Dlatego prosiłbym o kilka porad:
1. Jakie gry najlepiej kupować (w sensie co się najbardziej opłaca) - gry na płytach, czy są czasem jakieś fajne promocje na gry cyfrowe?

2. Na początek chciałbym się zapoznać z całą serią Uncharted, ale nie wiem czy bardziej opłaca się zagrać we wszystkie 3 pierwsze części w wersjach Remastered, bo wiem że takie powstały czy kupić Kolekcja Nathana Drake'a? Nie wiem jak bardzo duża różnica jest w tych wersjach i czy opłaca się inwestować w 3 gry osobno czy kolekcja (3w1) też będzie spoko?

Z góry dziękuję za pomoc i jakieś sugestie.