PS3 - warto przerabiać?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Fish

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 15, 2011
19
0
1
Z tym ze tak jak mówiłem, nie moge zalogować się na jego konto PSN teraz w ogóle (mimo że jeszcze jest oficjalny 3.55). Więc stworzyłem profil z imieniem. Będzie na nim grał offline na CFW, zdobędzie trofea itd. Później wrzucę OFW, i chciałbym osiągnięcia z tego profilu z imieniem, połączyć (zsynchronizować) z jego profilem w PSN (zupełnie inna nazwa). Czy tak się da? Czy nie ma szans? Jeśli nie można to wtedy zrobię update do 3.70 i będzie grał na oryginałach, a ja bede miał wydatki ;)

deadmau5_20

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 29, 2011
72
0
6
Po co sobie utrudniać życie? Ja połowy rzeczy które zostały tu omówione nie rozumiem... jakieś CFW, kernele, jailbreaki... nawet bym nie umiała tego obsługiwać, po za tym. Za NIEPIRACENEM przemawiają twarde argumenty- granie po sieci, trofea, psn i pewność że wszystkie tytuły zahulają na konsoli. Nie przesadzajmy że gry są drogie... jeśli ktoś ma apetyt na gierki w dniu premiery to wiadomo , że będzie narzekał a przecież nie trzeba grać we wszystko co nowe i od razu wyszło. Ja rzadko kupuje nowe gry, zazwyczaj czatuję na używki wybierając co lepsze okazje cenowe. Kolekcjonując oryginały można zaznać satysfakcji i spokoju sumienia ]:>
racja Koleżanko mam CFW od stycznia i mam tego już po dziurki w nosie a PSN strasznie mi brakuje , a co do gier to jedna gra na miecha to i tak dużo , co mi z tego że mam 300 piratów jak one wogole mnie nie cieszą inna sprawa jak kupie sobie pudełeczko z grą za swój ciężko zarobiony hajs....

Paviano

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 10, 2010
35
0
6
Witam,
Ja ogólnie jestem przeciwko piraceniu, ale kieruję do Was parę pytań z mojej strony, ponieważ chciałbym przetestow.. no dobra, pograć w trochę fajnych tytułów (w tym na move, na sharp-shootera poszło 160zł a tylko w K3 nim mogę grać).
Czy jeśli zrobię downgrade (z 3.70 do 3.55), przerobię konsolę, pogram na kopiach, przywrócę ofw i zaktualizuję do 3.70, to mogę spokojnie grać znów na Internecie (PSN of course), czy jakieś pliki cfw się zachowały na konsoli? Czy muszę robić formata lub coś zanim wejdę na ofw/psn/3.70?
I czy istnieje możliwość, że na jednym dysku posiadam cfw 3.55, a na drugim ofw 3.70 i np. pogram sobie z cfw 3.55, a za chwilę mam np. ustawkę na Battlefield na PSN, to wymienię dysk w konsoli na ten drugi, na którym mam ofw 3.70 i pogram multi? Da się tak? Jeśli tak, to jest to bardziej skomplikowane niż wyjęcie dysku i wpięcie drugiego?

silvver

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 21, 2010
623
0
16
Witam,
Ja ogólnie jestem przeciwko piraceniu, ale kieruję do Was parę pytań z mojej strony, ponieważ chciałbym przetestow.. no dobra, pograć w trochę fajnych tytułów (w tym na move, na sharp-shootera poszło 160zł a tylko w K3 nim mogę grać).
Czy jeśli zrobię downgrade (z 3.70 do 3.55), przerobię konsolę, pogram na kopiach, przywrócę ofw i zaktualizuję do 3.70, to mogę spokojnie grać znów na Internecie (PSN of course),
Tak, o ile masz działający i bezpieczny sposób na downgrade z 3.70 do 3.55. Od jakiegoś czasu nie śledzę sceny ps3 już tak dokładnie, ale nie obiło mi się o uszy żaden taki sposób na downgrade

czy jakieś pliki cfw się zachowały na konsoli? Czy muszę robić formata lub coś zanim wejdę na ofw/psn/3.70?
Albo robisz formata, albo sam usuwasz pliki. Jak byś się przeniósł z CFW na OFW bez formata ani usuwania plików, to po prostu byś miał mniej miejsca na dysku, i spod OFW 3.70 nie byłbyś w stanie ich usunąć (jedynie format)

I czy istnieje możliwość, że na jednym dysku posiadam cfw 3.55, a na drugim ofw 3.70 i np. pogram sobie z cfw 3.55, a za chwilę mam np. ustawkę na Battlefield na PSN, to wymienię dysk w konsoli na ten drugi, na którym mam ofw 3.70 i pogram multi? Da się tak? Jeśli tak, to jest to bardziej skomplikowane niż wyjęcie dysku i wpięcie drugiego?
Nie da się tak.

Paviano

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 10, 2010
35
0
6
W poprzednim temacie był film, co koleś zrobił downgrade z 3.70 na 3.55, ale to jest to nowe E3 co nie wyszło chyba. Innego sposobu nie ma?

Ostatnia edycja:

DIBO

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 10, 2011
8
0
1
Ja mialem przerobke 3.55 do wczoraj. Super rzecz tylko... wczoraj kupilem fear 3 i zaktualizowalem do 3.65 bo juz mnie wkurza czekanie na nowe cfw a ile mozna grac w stare gry!! wszystkie juz przeszedlem po 2-3 razy wiec juz czas na cos nowego tym bardziej ze pare tytulow juz jest i nadchodza (fear 3, resistance 3, red faction, crysis, battlefield 3, uncharted 3 itp...)
wiec uwazam ze teraz nie warto przerabiac ps3. warto bedzie jak bedzie nowe cfw
yo!!!

Paviano

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 10, 2010
35
0
6
Ja mialem przerobke 3.55 do wczoraj. Super rzecz tylko... wczoraj kupilem fear 3 i zaktualizowalem do 3.65 bo juz mnie wkurza czekanie na nowe cfw a ile mozna grac w stare gry!! wszystkie juz przeszedlem po 2-3 razy wiec juz czas na cos nowego tym bardziej ze pare tytulow juz jest i nadchodza (fear 3, resistance 3, red faction, crysis, battlefield 3, uncharted 3 itp...)
wiec uwazam ze teraz nie warto przerabiac ps3. warto bedzie jak bedzie nowe cfw
yo!!!
Zgadzam się, ale jak będzie nowy cfw niższy niż masz ofw, to bez E3 Flashera nie zejdziesz. Ja mam jeszcze ofw, ale jak dojdzie E3 Flasher, to nie będzie mnie to obchodziło, czy gra jest na 3.55 czy wyżej, bo oryginały wtedy mam na najnowszym ofw, a kopie na cfw :)).