[PS2] HD Loader w FMCB - jak wyczytać gry z dysku?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

kubaszekr38

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 22, 2014
13
0
1
22
Witam Serdecznie! Posiadam dysk 80 GB z kompa i kupiłem przejściówkę z dysku na USB i teraz podzieliłem go na po 20 GB (partycję) i dałem na NTSC i nic... Wcześniej miałem na FAT32 i miałem gry w pliczkach ul (obraz plyt przerabiałem programem USB Extreme na te pliczki) i uruchamiałem gry za pomocą programu open ps2 loader lub USB Advance na FMCB. I chce mieć dysk podzielone na partycje, bo wtedy szybciej wyczytuje mi pliki i wgl szybciej mi sie zgrywaja itd. itp. Wgrałem sobie parę gier na jedną partycje i teraz nie mogę odtworzyć ich w tym programie HD Loader w FMCB. I co mam teraz zrobić, aby odtwarzało mi gry z tego HD Loader na FMCB??