Ps Vita- warto?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Velo

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 8, 2014
1
0
1
Witam serdecznie. Właśnie zastanawiam się nad zakupem ps vity.
Mam zamiar zakupić sobie konsolę + parę gier, wrzucić sim z telefonu [z tego co słyszałem można od razu odbierać sms, miało zostać wprowadzone coś, by korzystać z vity jak z telefonu], przeglądać internet, słyszałem też, że można powrzucać gry z psp bez większego problemu.
Czy w tym momencie jest sens wydawać 120 euro/500 zł na konsolę z grami, czy lepiej zakupić tablet/smartphone'a? Spędzam dużo czasu w ruchu i podróży, chwilowo żyję "na walizkach", więc nie ma sensu kupowanie ps4/x360. Grałbym głównie w rpg/bijatyki.

PS. Są dostępne już jakieś ciekawe aplikacje/gry stworzone przez fanów dla fanów?

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
0
16
naprawykonsol.pl
Jako funkcji telefonicznych - zapomnij! przynajmniej w Polsce, SIM służy tylko do internetu i nic innego, no i oczywiście połączenia z multi gier itp. Dopiero teraz po zakupie PS4 można w pełni korzystać z dobrodziejstw Vity, granie w gry z PS4 na PSV itp.
Vite kup[iłem jakoś we wrześniu czy październiku, ale sporo czasu przeleżała w szufladzie. Teraz jakby częściej jest wykorzystywana, wersję mam z WiFi i jak dla mnie wystarcza w zupełności, zawsze gdzie jestem mam dostep do sieci a w podróży nie gram gdyż jadę jako kierowca :)