PS Vita w Play

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
Podana cena była tylko w abonamencie za 85 (95?) złotych i wtedy Vita za 1zł, czekam do jutra, może Play wrzuci oficjalny cennik i poda (mam nadzieję) niewygórowane ceny w niższych abonamentach :)

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
32
gamerhelper.net
Ceny tak jak się spodziewałem, wyebane w kosmos. Play ostatnio przegina z cenami telefonów w abonmencie nie jednokrotnie drożej niż cena nowego telefonu kupionego na allegro. Jak nie zaofreuja mi promocji dla stałego klienta to niestety odpuszczę Vitę od nich...

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Użytkownik
Wrzesień 7, 2010
713
4
18
xboxforum.pl
Ceny tak jak się spodziewałem, wyebane w kosmos. Play ostatnio przegina z cenami telefonów w abonmencie nie jednokrotnie drożej niż cena nowego telefonu kupionego na allegro. Jak nie zaofreuja mi promocji dla stałego klienta to niestety odpuszczę Vitę od nich...
Mam takie same podejście w czerwu moge przedluzyc umowe i zobaczymy co z tego bedzie.

atmpitbull

Użytkownik
Użytkownik
Styczeń 15, 2011
155
0
16
Ale w taryfie All exclusive 115 (95zł) jest za 1zł. Tam jest 650 minut do wszystkich wymienne na smsy, 1GB netu, Stan darmowy Play przez całą umowę więc aż tak źle nie jest.