PS Vita jakieś opinie drodzy koledzy ?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

settokaiba

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 14, 2016
1
0
1
Cześć,
Jako iż przymierzam się do zakupu konsoli chciałbym poznać jakieś opinie czy warto wydać 650zl za konsolę z 4 grami , pokrowcem, kartą 8GB, pudłem, resztą podstawowych dodatków i gwarancją rozruchową 2tyg.
Konsola zadbana, kupowana ze sklepu - ale używana - folia na ekranie, stan techniczny bdb - sprawdzana i testowana w sklepie.

Czy możecie coś powiedzieć o konsoli ?
Z obecnie posiadanego PSP jestem bardzo zadowolony.

Ale doszły mnie słuchy, że PSV ma kiepską baterię trzymającą 3h ? really :-| ?
Oraz, że gry swoje ważą i na dołączanej karcie 8GB za dużo ich się nie zmieści.
powiedzmy 2 gry. to prawda ?
To same save'y gier ważą kilka GB ? dziwne, żeby na taką konsolę tyle ważyły.
Czy gry trzeba z karty instalować na kartę memory stick ?
czy memorka jest używana jako magazyn saveów i pierdół typu muzyka, filmy itp itd.

Coś możecie o tym powiedzieć ?
Tylko prośba od razu nie piszcie komentów w stylu wal psV kup konsolę 3 albo 4.
nie o to w tym wszystkim chodzi by rezygnować z kieszeńsolki na rzecz konsoli stacjonarnej.

Bardzo proszę o jakieś info bo nie chciałbym stracić kasy.