ps store us?

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

furikusan

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 11, 2014
1
0
1
Jestem świeżym użytkownikiem ps3 niedługo kupie hdd i pasuje go czymś zapełnić. Czytałem gdzieś na forum zagranicznym ze można sobie założyć konto w psn na USA i w tamtejszym PSStore kupić gry za $ i one bedą dostępne do gry gdy się przeloguję na konto europejskie bo podobno gry na hdd są dostępne na wszystkie konta jakie są na konsoli, czy ktoś miał z tym styczność? jakieś są ograniczenia czy wady takich zakupów? bo zakupy za $ są korzystniejsze oraz w US bywają promocje jakie w EU są niedostępne. nie wiem czy odpowiedni dział a za pomoc bardzo dziękuję.

Ostatnia edycja:

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Sam mam konto na US, zakładałem je w sumie dla promocji i dem które się tam pojawiają.
Co do zakupów: jeżeli kupujesz tam grę - dodatki DLC też musisz już kupować na tamtym PSS, na EU mogą nie działać z wersją gry z USA.
Wadą może też być "sprawdzanie regionu" przez grę, zdarzało się że dostawałem kod na coś i te coś nie działało u mnie bo konsola była sprawdzone że jest na terenie EU. Ale są to bardzo rzadkie przypadki. Za zakupami na USA przemawia cena i tylko to.