PS Store i PS Network Problem

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

tauri

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 13, 2015
3
0
1
Witam to mój pierwszy post na tym forum więc pierw chcę serdecznie powitać wszystkich użytkowników, moderatorów i adminów :)

A teraz przejdę do sedna sprawy, otóż dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3, nie ukrywam że dopiero zapoznaje się z konsolą i uniwersum PS Store i Network, ale zdziwiły mnie problemy z logowaniem do konta i na stonce www. Konto posiadam już od jakiś 2 lat ( założone na PC - nie pamiętam nawet po co, ale chyba chciałem podłączyć swojego PS2 do neta ;D) w zeszłym tygodniu przed złożeniem zamówienia na konsolkę sprawdzałem czy moje konto nadal jest aktywne i działa, i wszystko było w najlepszym porządku, ale od wczoraj nie mogę się zalogować na koncie z poziomu PC, ani dziś na konsoli -- cały czas przekroczony jest limit czasu połączenia, tak więc chciałbym się zapytać czy i Wy macie ten problem ?? czy to jest jakaś konserwacja ze strony Sony ?