PS PLUS - pytanie

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

barman_2000

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 16, 2013
32
0
6
siema, aktywowalem sobie teraz wlasnie 30 dniowy dostep do PS Plus i mam takie pytanie, czy gry ktore sa teraz w ofercie jak DMC musze pobrac do konca do dnia 29 stycznia czy wystarczy ze pobieranie zostanie rozpoczete przed 29 stycznia? bo mam dosc slaby internet a chcialbym pobrac jeszcze cos oprocz DMC ;)

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Musisz pobrać dopóki są aktywne. Po jakimś czasie one są usuwane z oferty (czasami do następnej, czasami 2 tygodnie). Jeżeli zostaną usunięte z oferty nie pobierzesz ich już. Jeżeli teraz pobierzesz to później będzie do nich dostęp dopóki masz PS+

barman_2000

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 16, 2013
32
0
6
dzieki za info, i mam jeszcze jedno pytanie, jest w ofercie Uncharted Złota Otchłań ale to jest gra na Vite lecz mozna ja pobrac, bedzie to wogole dzialac na PS3?