PS move.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Sk3jt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 28, 2012
9
0
1
Siemka.Może to pytanie jest głupie ale jestem nowy i dopiero zaczynam swoją przygodę z PS3.A moje pytanie brzmi: Co trzeba kupić o konsoli żeby było ,,Movie" Wiem że trzeba Kontroler i czy potrzebna jest do tego kamerka czy wystarczy sam kontroler?? I czy to działa na wszystkich grach czy muszą być specjalne? Pozdrawiam i dzięki za pomoc:)

michal86ole

Moderator
Użytkownik
Styczeń 23, 2011
1090
0
36
31
gamerhelper.net
Po pierwsze to popraw temat bo to nie "movie" tylko "PS Move" . Po drugie, to aby pograć potrzebujesz kontrolera motion controler oraz kamerę PS EYE , bez tego nie masz co myśleć o korzystaniu z kontrolera. Co do gier to nie każda obsługuje Move'a, kilka jest dedykowanych specjalnie pod kontroler, a reszta zazwyczaj korzysta z pada dodając zabawę z kontrolerem jako dodatek.

Satosh789

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 1, 2011
306
0
16
Dodam, że na pudełko z grą na górze jest napisane PlayStation®Move jest wymagany/wykorzystywany .

Sk3jt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 28, 2012
9
0
1
Dzięki za pomoc:) A za ile by można było kupić taki zestaw z kamerką? oczywiście chodzi o niskie ceny(może być używany) i czy ta kamerka ma jakiś czujnik czy co? A i jeszcze czy każdy kontroler potrzebuje osobnej kamerki? Jeśli oczywiście drugi kupuje osobno?

Sk3jt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 28, 2012
9
0
1
Czyli każda kamerka będzie chodziła z każdym kontrolerem? Bo na allegro znalazłem kamerke za 30zł i kontrolery po 100zł i to będzie działało razem?:)

Sk3jt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 28, 2012
9
0
1
Mi to już obojętne czy używane czy nie byle by chodziło:) A i mam jeszcze 1 pytanie.Jak mam pada na kabel i bym kupił bezprzewodowego to musze wpinać coś do konsoli tak jak jest to w kompie?

Sk3jt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 28, 2012
9
0
1
Ok:) To jak będe miał jakieś pytania to będe tu pisał:) Widzę że na dobre forum trafiłem:) Dzięki za pomoc.

Sk3jt3r

Użytkownik
Użytkownik
Luty 28, 2012
9
0
1
dzisiaj zrobiłem test w sklepie i wziąłem Pada z PS'a i poszedłem z nim do drugiej konsoli tylko w tamtej był kontroler i pad tam nie działał.Dlaczego? to się jakoś programuje?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

tof

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 23, 2010
542
0
16
trade.katowice.pl
programuje się tak: podłączasz kontroler kablem USB do danej konsoli, po czym włączasz kontroler przyciskiem PS - tak samo się to robi jak ze zwyklym PADem.

Taki zabieg trzeba wykonywać za kazdym razem jak zmienia się konsole, albo np chcesz na swoim padzie pograć u kolegi.

kmiecior

Użytkownik
Użytkownik
Kwiecień 22, 2014
12
0
1
Move to fajna sprawa można niedrogo kupić sprzęt tylko gier jest dość mało, sam właśnie poluje na jakieś nowe dobre produkcje niekoniecznie sportowe ;)