Przywrócenie oryginalnego softu.

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Herpacti

Użytkownik
Użytkownik
Listopad 19, 2013
3
0
1
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy.

Otóż mam możliwość zamienienia się xboxa za ps3 slim. Tylko, że ps ma piracki soft rogero, i tu moje pytanie czy można przywrócić ustawienia fabryczne i oryginalny soft na konsoli tak, żeby była tak jakbym kupował ją w sklepie? Za wszelkie błędy przepraszam, będzie to moja pierwsza konsola od sony. Pozdrawiam

Sent from my RM-914_eu_poland_348 using Tapatalk