Przeróbki PS3 Slim 160GB

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

romson195

Użytkownik
Użytkownik
Maj 31, 2013
3
0
1
Siemka. Moglibyście mi napisać jaka przeróbka jest najlepsza? Bo jestem nowym posiadaczem PS3 i jestem w tym "ZIELONY". Jeśli możecie to wypiszcie mi wszystkie przeróbki pod soft 4.46. Może jest coś podobnego do FreeMCBoota z PS2 albo z PSP tak jak CFW 5.03GEN-C (akurat taki posiadam)?? I jeśli możecie to opiszcie, bo zależy mi na tym, żeby grać z dysku twardego wewnętrznego albo/i zewnętrznego. Z Góry Dzięki za każdą sugestię :)

romson195

Użytkownik
Użytkownik
Maj 31, 2013
3
0
1
OK poznałem już 3 przeróbki, ale mam takie pytane co do tych przeróbek. Czy mogę zrobić jakąś przeróbkę samemu za darmo? i czy jest możliwość zniszczenia konsoli?? Bo na przerabianiu się znam. Potrafię przerobić PSP i PS2 samemu i chciałbym też nabyć tą wiedzę jak przerobić PS3 ;)

PS. Przepraszam jeśli taki temat już istnieje, ale przeglądałem tematy i nie znalazłem wszystkich moich odpowiedzi, co prawda część już wiem, ale te pozostałe odpowiedzi na pytania nie znam.

Ostatnia edycja: