przeróbka

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

mau100

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 4, 2011
1
0
1
Witam
Chcialbym kupic PS3 ale nie wiem jak go przerobic lub zeby chodzily pirackie gry na niego ?
Prosze o pomoc
pozdrawiam:)

gacek

Użytkownik
Użytkownik
Sierpień 4, 2011
1
0
1
Nie wiem, nie znam się, ale wydaje mi się, że najlepszym sposobem przerobienia konsoli jest... znikome zapoznanie się z tym forum.
PS. Pirackie gry na 100% nie będą Ci chodzić. Co innego jeśli chodzi o ich "kopie zapasowe".

shineleet

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 7, 2011
35
0
6
No, po stokroć każdy powtarzał, że jak bedzie nowe CFW to bedzie pietwsze na tym forum, a te wszystkie fake to testuj jak chcesz na sobie :p powodzenia :)