Przeróbka PSP2004 5.00 m33-6 na nowszy dla nowszych gier

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

spaluchwp

Użytkownik
Użytkownik
Luty 4, 2011
2
0
1
Witam,

Szukałem już na wielu forach ale albo są to stare wypowiedzi bez potwierdzeń albo linki do softów nie działają więc zwracam się z prośbą:

Chce zaktualizować soft z 5.00 m33-6 na nowszy by działały nowsze gry.
Prosił bym o poradnik krok po kroku bo jestem prawie zielony w te klocki. Jak by mógł ktoś udostępnić też paczkę softów do tego celu.

z góry dziękuje

spaluchwp

Użytkownik
Użytkownik
Luty 4, 2011
2
0
1
Trwała, czyli przy każdym włączeniu konsoli będą działały "kopie zapasowe ", nie będę musiał jak w nietrwałej co wyłączenie rehackować konsoli. dobrze rozumiem ??

Jak tak to chciałbym trwałą.

pozdrawiam

KAT

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 4, 2013
2
0
1
Siema wszystkim też chce zrobić to samo ale nie wiem jak zainstalować tego soft mógł byś zrobić ten krótki poradnik jak to zrobić ?

KAT

Użytkownik
Użytkownik
Grudzień 4, 2013
2
0
1
Siema wszystkim też chce zrobić to samo ale nie wiem jak zainstalować tego soft mógł byś zrobić ten krótki poradnik jak to zrobić ?