Przeróbka Ps3

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

Slapi

Użytkownik
Użytkownik
Czerwiec 15, 2014
1
0
1
Witam.Chciałem przerobić moje ps3 żeby móc pograć w piraty . Niestety próbując wgrać CFW 3.55 wyskakuje mi błąd "Dane są uszkodzone" . Pobierałem z wielu miejsc i zawsze jest to samo . Ps3 mam
- fat 80 CECHL04 8D. Nie wiem może na tą konsole się nie da albo potrzeba jakieś specjalne CFW ? Nie mam zielonego pojęcia i proszę o pomoc.

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
A jakie masz oryginalne oprogramowanie? Jeżeli wyżej niż 3.55 to możesz zapomnieć o wgraniu CFW.
Jeżeli Cię to pocieszy to Twoja konsola nadaje się do downgrade koszt około 100 zł + wysyłka. ( U mnie 100 + 15 kurier)