[PRZERÓBKA] PS3 FAT 80GB CECHL04 9D OFW 4.31 Czy da się przerobić??

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

mantesinf

Użytkownik
Użytkownik
Wrzesień 29, 2013
5
0
1
Witam.
Ja mam takie pytanie...
Mam zamiar kupić od znajomego tak konsolę jak w temacie. (jeśli czegoś nie dopisałem proszę o tym napisać w odpowiedzi).
Gnębi mnie taka myśl...
Czy jak nawet mam Data-Code konsoli 9D i soft OFW 4.31 to da się ją przerobić??
Wiem, że jak się da to będę musiał robić downgrade na OFW 3.55 i wgrać CFW 3.55.

Tak ogółem:
1. Czy da się przerobić mimo DataCode 9D i softu OFW 4.31??
2. Ile musiałbym zapłacić za downgrade konsoli??
3. Gdzie najlepiej w Kielcach i najtaniej by kosztował downgrade??
4. Jaki soft wgrać najlepiej po OFW 3.55 i CFW 3.55.
5. Zapomniałem że wentylator po ok 1 minucie nabiera pełne obroty w sensie buczy... Jak to naprawić??
6. Czy opłaci się kupić tą konsolę za 200zł??:D
7. Jaka jest szansa na to że nie będzie YLOD??

Jestem, a raczej będę amatorem co do ps3 dlatego tyle pytań^^ Z resztą kto pyta nie błądzi^^

Pozdrawiam,
Mantesinf.