Przerobka a ban

• Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  • Drogi użytkowniku po zmianch na forum twoje stare hasło do konta nie działa! Proszę zresetuj hasło za pomocą formularza odzyskiwania zapomnianego hasła, aby ponownie uzyskać dostęp do forum.

vmjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 23, 2012
2
0
1
Witam. Mam pewien dylemat . Mam zamiar wziąć przerobioną konsolę na starym sofcie . Czy jesli zaktualizuję soft i przerobka zniknie to bede mogl grac bez obaw przed banem przez internet ? : >

Pozdrawiam
Prosze o szybką odpowiedz

vmjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Marzec 23, 2012
2
0
1
Dobrze, ale na tej konsoli jest Battlefield z wykorzystanym online passem . wiec jesli sformatuje to online pass zostanie czy bede musial odzyskiwac konto , aby on tez powrocil ? ; > i jak sie ma sprawa z tym banem ? bez obaw moge grac po aktualizacji ?

JaDCorbeN

Moderator
Użytkownik
Marzec 27, 2011
742
1
18
naprawykonsol.pl
Ten BF ściągany z PSS czy z płyty?
Tak czy inaczej musisz pamiętać nazwę konta bo do niego jest przypisany ONLINE PASS. Po formacie i instalacji od nowa powinno bez problemu zadziałać również na multi, ale musi być te samo konto na którym w tej chwili jest (posprawdzaj dane: hasło i login przed formatem).
Co do bana: jak dokładnie wyczyścisz to nie będzie problemu. Zresztą często najpierw jest e-mail z "prośbą" o usunięcie homebrwe i CFW (ja taki kiedyś dostałem i z tego co wiem nie tylko ja :D)